niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaFame MMAMartin Lewandowski o FAME MMA: 'Ja się nie zgadzam na to, żeby...

Martin Lewandowski o FAME MMA: 'Ja się nie zgadzam na to, żeby tam…’

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW w wywiadzie z Jarosławem Świątkiem z MyMMA.pl odpowiedział na pytanie dotyczące freakowej organizacji FAME MMA, gdzie walczą celebryci, influancerzy i osoby rozpoznawalne w mediach społecznościowych.

Prowadzący zaznaczył, że Lewandowski wypowiedział się jakiś czas temu stwierdzając, że po kilku galach zainteresowanie FAME MMA spadnie. Tak się nie stało, a organizacja ma już za sobą osiem świetnie sprzedających się eventów, a już teraz zapowiedziana jest kolejna 9 edycja.

Lewandowski skomentował, że nigdy nie oglądał żadnej gali podsumowując – „ciekawsze byłoby pływanie synchroniczne.„. Dodał również, że nie podoba mu się kilka rzeczy, a w szczególności nazwa samej organizacji.

„Nie chce mi się o nich gadać. Chciałbym dwie rzeczy zaakcentować. To nie jest tak, że oni wymyślili freak fighty. Nie chce poczuwać się za autora, ale to my przypomnieliśmy ten termin. Od ponad 10 lat robiliśmy te walki. Zawsze traktowaliśmy się i uważamy za sportową federację MMA. Oni mają inny model biznesowy, nie mam nic przeciwko. Gorsze rzeczy w życiu widziałem i gorszymi rzeczami ludzie się zajmują.” – powiedział Lewandowski.

„To nie jest moje oburzenie. Ja się nie zgadzam na to, żeby tam było MMA. W nazwie jest MMA. Tam jest wiele rzeczy, które mi się nie podobają. Nie widziałem nigdy nic (przyp. red. żadnej gali), po prostu mam to w dupie. Szanuję swój czas prywatny i nie będę tego na bzdury wrzucał. Ciekawsze byłoby pływanie synchroniczne. Nie chce o nich gadać. Uważam, że źle zrobili, bo zestawili FAME z MMA. Niech się odetną, niech mają FAME, a MMA idzie swoją drogą i naprawdę możemy być kumplami.” – zakończył.

Prowadzący przy okazji spytał o galę MMA-VIP, którą organizuje Marcin Najman. Lewandowski skomentował – „Nazwa jest kozacka. Powiem tak, my z Marcinem, ja osobiście, mamy ciężkie relacje, właściwie żadnych ich nie mamy i myślę, że takowe utrzymają się do końca.”

Źródło: MyMMA.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.