Zawodnik UFC aresztowany pod zarzutem usiłowania podwójnego zabójstwa!

0
Irwin Rivera
fot. Irwin Rivera / Facebook

Irwin Rivera, zawodnik wagi koguciej UFC został aresztowany w czwartek. Szczegóły aresztowania i incydentu zostały ujawnione w policyjnym raporcie, a informację przekazał dziennikarz Eric Kowal z MyMMANews.

Irwin w UFC zadebiutował w maju ubiegłego roku. W największej organizacji MMA na świecie stoczył trzy walki, z czego wygrał jedną. We wrześniu 2020 roku przegrał przez decyzję z Andre Ewellem na UFC Fight Night 178. Meksykanin był mistrzem organizacji Titan FC w wadze koguciej.

Irwin Rivera zaatakował w nocy nożem swoje dwie siostry. Według raportu funkcjonariuszy jedna z sióstr Rivery miała leżeć przy drodze. Była zakrwawiona, z ranami na plecach, głowie i ramieniu. Po przybyciu policji powiedziała, że druga z sióstr nadal jest w domu. Policja wbiegła do mieszkania i odnalazła ją półprzytomną i również całą zakrwawioną.

Sąsiedzi potwierdzili, że jedna z kobiet zaczęła dobijać się do ich mieszkania wołając – „Próbuje mnie zabić, proszę, pomóżcie mojej siostrze.”

Zawodnik UFC uciekł z miejsca zbrodni i został zatrzymany przez policję po pościgu. Przyznał się do usiłowania zabójstwa, a jego wytłumaczenie było szokujące. – „Zabiłem swoje siostry, zrobiłem to dla siły wyższej”.

Portal MMAFighting skontaktował się z przedstawicielem UFC, który zaistniałą sytuację skomentował następująco: „UFC jest świadome incydentu z udziałem Irwina Rivery… Zarzuty są niezwykle niepokojące, a organizacja zbiera obecnie dodatkowe informacje. Dochodzenie jest w toku, a wszelkie potencjalne dalsze kroki, w tym postępowanie dyscyplinarne zostanie określone po zakończeniu postępowania.”

Źródło: MyMMANews , Yahoo Sport

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments