Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Jongmen ostro odpowiada Sobocie! “Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał.”

Jongmen odpowiada na nowy singiel Soboty! "Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał."
fot. Instagram Jongmen / Sobota
Opublikowane 25 stycznia 2021, 13:32
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Raper Michał “Sobota” Sobolewski, który na ostatniej gali FAME MMA 8 przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Filipem “Filipek” Marcinkiem postanowił powrócić do tworzenia muzyki.

Sobota do swojego pojedynku przygotowywał się w klubie Berserkers Team Szczecin i była to jego pierwsza walka w karierze. Jego rywal Filip Marcinek miał już okazję stoczyć dwa pojedynki. W swoim debiucie przegrał z Patrykiem Karasiem, a w kolejnej walce pokonał rapera Tomba.

Wystartował właśnie nowy projekt szczecińskiego rapera “Homo Sum”, a przy okazji wypuszczono do sieci premierę singla “Jak nie wiadomo, o co chodzi” promującego cały album. W najnowszym numerze Sobota skierował bardzo mocne słowa do Jongmena, który nie pozostał bierny i szybko odpowiedział na słowa Sobolewskiego.

“Żadne FAME MMA czy wejście do klatki, chyba, że do schodowej by ciebie młotkiem załatwić” – rapuje Sobota w najnowszym materiale.

Sobolewski miał potwierdzić zeznania tzw. małego świadka koronnego, co odbiło się głośnym echem w świecie internetu, wylewając falę hejtu na rapera. Fani chcieli doprowadzić do walki Sobota vs. Jongmen, jednak pierwszy z nich uciął wszystkie spekulacje i postanowił zawalczyć z Filipem Marcinkiem.

Według Soboty cała sprawa została już dawno wyjaśniona, a raper po zakończeniu internetowej dramy powrócił do tworzenia muzyki.

Najnowszy numer Soboty, który kieruje mocne słowa do Jongmena znajdziecie tutaj.

Jongmen postanowił od razu odpowiedzieć i skierował bardzo mocne słowa do Sobolewskiego. – ” Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał.” – napisał na Instagramie. Całość poniżej:

Jongmen ostro odpowiada Sobocie:

 “Co za czasy… k**wy chcą wrócić do łask, ale świat nie zapomina. Masa pozytywnych komentarzy to wytwór kont „zero” – to fejk. Masa hejtów pod postami wrogów – to te same konta „zero”. Tak się zachowują zdesperowane k**wy, które straciły wszystko.

Ja nie muszę zakładać lewych kont, lewych profili. Mój marketing nie musi pisać artykułów i wysyłać po całej Polsce, prowadzić internetowej wojny. Frajerskie numery, kur**ska determinacja. Ale są rzeczy, których nigdy nie cofniecie – choćbyście nie wiem, co robili. Pała to pała! Zawsze będziesz przemykał jak je**ny szczur.”

“Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał. I jedyne co ci zostanie, to budowanie „wizerunku” przez twoją żonę zza monitora. Smutne k**wy bez zasad – napisał na Instagramie (stories) Jongmen cytowany przez cgm.pl

Źródło: cgm.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO