Narzeczona Artura Szpilki wygrała w swoim debiucie na FAME MMA 9! [WIDEO]

0
Narzeczona Artura Szpilki wygrała w swoim debiucie na FAME MMA 9! [WIDEO]
fot. FAME MMA 9

W organizacji FAME MMA zawalczyła dzisiaj Kamila Wybrańczyk, narzeczona pięściarza Artura Szpilki. Była to jej pierwsza w karierze walka w formule MMA, do której przygotowywała się od dłuższego czasu. W swoim debiucie zawodniczka pokazała się z bardzo dobrej strony wręcz deklasując rywalkę.

Wybrańczyk ze sportami walki związana jest już kilka dobrych lat. W 2017 roku narzeczona Szpilki wzięła udział m.in. w turnieju Austin International Open Jiu-Jitsu Championship w Teksasie, w którym wystartowało 11 zawodniczek. Polka stanęła na podium zajmując trzecie miejsce.

Najpierw mówiono o tym, że Wybrańczyk zmierzyć się ma z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Po ostatniej wygranej Linkiewicz w klatce pojawiła się narzeczona Artura Szpilki i obie zawodniczki stanęły naprzeciwko siebie. Plany uległy jednak zmianom i na to starcie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Finalnie rywalką Kamili Wybrańczyk była Zusje, dla której była to już trzecia walka w karierze. W pierwszej przegrała właśnie z Martą Linkiewicz, natomiast w listopadzie 2020 roku pewnie pokonała Dagmarę Szewczyk.

Co ciekawe przed walką Wybrańczyk musiała usunąć… implanty!

„Tak wyciągałam implanty. Przyczepie Ci takie 2 kg woreczki i wtedy mi powiesz, czy Ci wygodnie czy nie. I jeszcze trening z tym trzeba zrobić. Serio mówiąc było mi bardzo niewygodnie, miałam te balony dosyć spore. Powiedziałam sobie coś za coś, skoro mam szansę zawalczyć i mam dać z siebie wszystko to idę na całość. Wszystko w imię sportu.” – zaznaczyła w rozmowie z fansportu.pl Kamila.

Kamila Wybrańczyk vs. Zusje

W pojedynku na FAME MMA 9 z bardzo dobrej strony zaprezentowała się narzeczona Artura Szpilki, która była znakomicie przygotowana do swojego debiutu. Przez cały czas kontrolowała walkę, a Zusje nie miała praktycznie nic do powiedzenia w pierwszej odsłonie.

W drugiej rundzie Wybrańczyk obaliła, a następnie zaczęła okładać ciosami swoją rywalkę. Kilka sekund później zawodniczka, która już ma doświadczenie w BJJ zaszła przeciwniczkę za plecy, gdzie udało się zapiąć duszenie, tym samym poddając Zusje.

5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie