Artur Szpilka nie zamierza dłużej czekać: „Będę napierd***ć do was do oporu”

0
Artur Szpilka nie zamierza dłużej czekać:
fot. YouTube / Screenshot

Artur Szpilka nie zamierza dłużej czekać. Bokser z Wieliczki chce poznać konkretny termin swojej kolejnej walki, po której oficjalnie zakończy współpracę ze swoim promotorem Andrzejem Wasilewskim. Do wymiany zdań pomiędzy Szpilą, a Wasilewskim doszło na Twitterze.

Szpilka swoją kolejną walkę ma stoczyć z Łukaszem Różańskim. Jeszcze jakiś czas temu wszystko miało być dogadane, a Andrzej Wasilewski informował nawet o tym, że stawką pojedynku może być… pas WBC International w nowo utworzonej kategorii wagowej „bridgerweight„.

Walka Różański vs. Szpilka była planowana na marzec, jednak jest już pewne, że tego starcia w tym miesiącu nie zobaczymy i realnie możemy mówić tutaj o końcu kwietnia, bądź początku maja.

Dogadanie walki przedłużało się również przez to, że Artur Szpilka postawił bardzo duże warunki finansowe, które Wasilewski wręcz wyśmiał. Finalnie panowie prawdopodobnie się dogadali, lecz bokser nadal nie podpisał żadnego kontraktu, o co upomniał się na Twitterze.

Wasilewski napisał na Twitterze: „Dzisiaj kolejny sparing na Petofiego Fiodora Czerkaszyna ze świetnym Ukraićcem Mytrofonov 10-0, zawodnik ten wygrywał wiele walk w WSB rekord 17-5, kozak!”

Najwyraźniej Szpilkę zdenerwował fakt, że promotor udziela się na Twitterze, a nie potrafi odebrać telefonu. – „Dzisiaj proszę o kontrakt, bo już naprawdę mam już tego dość…”

Wasilewski odpowiedział – „Artur, weź coś na uspokojenie. Rozmawialiśmy wczoraj 2 razy, Jackiem rozmawiałeś wczoraj z 5 razy, dzisiaj już piszesz i dzwonisz do Jacka i do mnie od 8.00 rano…a umówiliśmy na wczesne popołudnie….”

Na co bokser krótko odpowiedział – „I będę napierdalać do was do oporu, bo ile można czekać”

Szpilka ma na swoim koncie 28 walk z czego aż 24 wygrane. Przegrywał z takimi nazwiskami jak Deontay Wilder, Dereck Chisora i Adam Kownacki. Ostatni pojedynek Szpilka stoczył z Sergiejem Radczenką i wygrał po kontrowersyjnej decyzji sędziów.

Jeśli nie dojdzie do walki z Różańskim, Szpilka ponownie zawalczy w rewanżu z Radczenko.

Źródło: Twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie