Żurom dostał wyzwanie. Zawalczy na GROMDZIE? – „Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy”

0
Żurom dostał wyzwanie. Zawalczy na GROMDZIE? -
Fot. Żurom / Valerianov, Instagram

Kilka dni temu Żurom oświadczył, że chce walczyć z Sobotą na gołe pięści. Jeden z włodarzy GROMDY zadeklarował, że jest gotowy zorganizować taki pojedynek, co spotkało się z dużą krytyką.

Sobota wyzywam cię na pojedynek. Potwierdziłeś u mnie na Instagramie Andrzej Żurom Żuromski. Zapraszam cię i to nie na jakieś rękawice. Jestem po rozmowie z włodarzem GROMDA i zapraszam cię na walkę na same pięści. Z chęcią ci obije ten konfidencki ryj. Włodarze są zainteresowani zorganizowaniem takiej walki – powiedział Żurom w nagraniu.

Mariusz Grabowski w innym filmie, który trafił do sieci, potwierdził, że po rozmowie z Żuromem jest gotowy zorganizować pojedynek na gali GROMDA i czeka na kontakt ze strony Soboty. Głos w tej sprawie zabrali zawodnicy walczący w organizacji, w tym Dominik DOMINO Machlik i Łukasz GOAT Parobiec.

Co się dzieje, jakiś podrzędny „raper” wyzywa do walki słynnego rapera, nie wiem po co, żeby się wybić na jego nazwisku. Co to da, nawet jak jest frajerem i Cię doje*ie to co po tym, już nie będzie frajerem. Na GROMDZIE nie ma miejsca dla freakow, idźcie sobie „wyjaśniać” do famemma. Gromda jest tylko dla prawdziwych skurw**li z charakterem – napisał GOAT.

Tym razem ostry wpis w kierunku Żuroma opublikował Sonic Valerianov (56,7 kg), który walczy w kategorii muszej. Mimo że Żurom waży 107 kg i jest cięższy od Valerianov o ponad 50 kg, fighter jest gotowy zawalczyć z nim na gołe pięści. Zamierza on udowodnić, że sporty walki nie są dla takich osób jak Żurom, które na aferach szukają rozgłosu.

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Łukasz Parobiec podczas, której rozmawialiśmy na temat ostatnich ekscesów niejakiego podrzędnego „bandyckiego” rapera Andrzej Żuromski, który jak to ma w zwyczaju „na aferę” chce się gdzieś wepchnąć. Tym razem postanowił, że będą to sporty walki a dokładniej Gromda, co jest jeszcze większą żenadą biorąc pod uwagę fakt jakiego kalibru zawodnicy tam rywalizują – rozpoczął Valerianov.

[…] Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy. I Ty zaczynasz narzucać jakiekolwiek zasady? Z tym nie będziesz walczył, bo za ciężki, z tamtym nie, bo noga Cię boli, jesteś po rehabilitacji. Jeszcze z innym nie, bo Ty nie będziesz zbijał do śmiesznej wagi koguciej czy piórkowej…

Jeżeli tak się sprawy mają to posłuchaj mnie teraz Ty przygłupi Karawaniarzu. Tak się składa, że ta śmieszna waga kogucia czy piórkowa to nawet też nie jest do końca moja waga, jednak śmiem twierdzić… Jak wiem… że ile byś nie ważył, ile byś się nie przygotowywał to nie miał byś najmniejszych szans w starciu z małym, zwykłym chłopakiem, który trenuje dla siebie prawie całe swoje życie. Nie ma najmniejszej możliwości, żebyś mógł mi zagrozić w jakikolwiek sposób…

[…] Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i proszę zawodników GROMDY o poparcie aby udowodnić, że ten sport idzie w bardzo złą stronę, przez takie osoby jak właśnie osobnik, którego ten post dotyczy. I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego. Nie interesują mnie pieniądze, nie interesują mnie warunki. Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz

Cały wpis zawodnika znajdziesz poniżej:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie