Dwóch Polaków z wielką szansą na kontrakt w UFC! Zawalczą w Dana White’s Contender Series

Dwóch Polaków z wielką szansą na kontrakt w UFC! Zawalczą w Dana White’s Contender Series
Fot. YouTube / Instagram
Opublikowane 30 kwietnia 2021, 09:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak już oficjalnie wiadomo, dwóch fighterów z Polski weźmie udział w programie, który daje im wielką szansę na to, by podpisać kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

Łukasz Brzeski aktualnie ma na swoim koncie 10 walk. Wygrał 8 razy, poniósł jedną porażkę i jedną walkę zakończył z remisem. Fighter aż 7 pojedynków skończyć przed czasem, w tym 5 przez nokaut. Od 2018 roku jest zawodnikiem Bablion MMA, jednak kolejny pojedynek stoczy w USA.

Drugim z fighterów, który stanie przed wielką szansą jest Łukasz Sudolski. Jest on niepokonany i wygrał wszystkie 8 walk, w tym 5 przez nokaut i jedną przez poddanie. Aż 5 walk zakończył już w pierwszej rundzie.

Fighter ma na swoim koncie dwie błyskawiczne wygrane. W 2019 roku w 18 sekund znokautował Krzysztofa Klepacza, a w ostatnim starciu zmierzył się z Mladenem Kujundzicem, na którego potrzebował zaledwie 13 sekund.

Sudolski podobnie jak Brzeski ostatnie pojedynki toczył w Babilon MMA, jednak na kolejne starcie wyleci do Stanów Zjednoczonych. Tam obaj fighterzy wezmą udział w programie Dana White’s Contender Series i powalczą o kontrakt w organizacji UFC.

Przeciwnikiem Łukasza Brzeskiego ma być Lorenzo Hood (12-4). Polski zawodnik wagi ciężkiej ma z nim zawalczyć 31 sierpnia. Natomiast Sudolski do klatki wejdzie w późniejszym terminie.

Dana White’s Contender Series to program istniejący od 2017 roku. Dzięki niemu do UFC trafili tacy zawodnicy jak Sean O’Malley, Geoff Neal, Greg Hardy, Antonina Shevchenko czy Jimmy Crute.

Źródło: Koloseum

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO