Piątek, 24 Maja, 2024

Zbigniew Rybak pojawi się na gali The War! W piątek odbędą się walki 3 na 3!

Zbigniew Rybak pojawi się na gali The War! W piątek odbędą się walki 3 na 3!
fot. Wojciech Szymański / The War
Opublikowane 6 czerwca 2021, 12:24
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Już w najbliższy piątek – 11 czerwca odbędzie się pierwszy turniej walk na gołe pięści The War! Takiego czegoś w Polsce jeszcze nie było! Na jednej gali zobaczymy dwa turnieje – w formule walk na gołe pięści – w boksie odbędą się starcia 3 na 3. Drugi turniej to walki 1 na 1, ale już na zasadach MMA.

Fani już teraz zacierają ręce, ponieważ przypominają się im czasy turniejów Team Fighting Championship, gdzie organizowano tzw. “legalne ustawki” ale 5 na 5 – w rękawicach MMA.

The War – walki na gołe pięści

Za projektem The War stoi Denis “Bad Boy” Załęcki, kibic Elany Toruń znany z brutalnych walk na turniejach GROMDY czy WOTORE. Zawodnik pochodzący z Torunia postanowił wejść na rynek z zupełnie nowym rozwiązaniem organizując starcia 3 na 3 tym razem na gołe pięści.

Projekt wspiera m.in. Marcin “Różal” Różalski, czy też Marcin “Polish Zombie” Wrzosek. W roli komentatora zobaczymy natomiast Tomasza Sararę! Sędzią głównym będzie Michał Wlazło.

Zbigniew Rybak na The War – walki 3 na 3

Robi się naprawdę gorąco biorąc pod uwagę fakt, że właśnie ogłoszono gościa specjalnego – legendę ruchu kibicowskiego – Zbigniewa Rybaka, który wraz z chuliganami Arki Gdynia tworzył w latach 90. najsilniejszą bojówkę w Polsce.

Rybak pojawi się na piątkowej gali, gdzie również będziemy mogli usłyszeć jego wypowiedzi po kilku starciach.

Wiele osób ciekawią nagrody. Dla zwycięzców turnieju 3 na 3 czeka aż 150 tysięcy złotych, natomiast dla zwycięzcy 8-osobowego turnieju MMA pokaźna suma 50 tysięcy złotych!

The War – walki 3vs3 tylko w PPV

Transmisja z gali odbędzie się 11 czerwca – w piątek. Pojedynki będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu płatnej transmisji PPV. Zaleca się wykupienie wcześniejszego dostępu.

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Wykup dostęp -> tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments