Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Gdzie oglądać The War – walki na gołe pięści? Transmisja gali już w piątek tylko w PPV.

Gdzie oglądać gale THE WAR
THE WAR – Gdzie oglądać galę?
Opublikowane 7 czerwca 2021, 20:48
przez FW
0
0
3 komentarze

Już w ten piątek odbędzie się gala THE WAR – walki na gołe pięści. Organizacja Denisa “BAD BOYA” Załęckiego wchodzi na rynek z przytupem i na jednej gali zobaczymy aż dwa turnieje. Co ciekawe w projekt zaangażowany jest m.in. Marcin Różalski, Tomasz Sarara, Marcin Wrzosek, czy Zbigniew Rybak – legenda ruchu kibicowskiego Arki Gdynia! Transmisja tylko w PPV – TUTAJ.

GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ THE WAR WALKI NA GOŁE PIĘŚCI?

Na gali THE WAR będziemy świadkami dwóch turniejów. Pierwszy z nich to pojedynki 3 na 3 w formule walk na gołe pięści, boks + łokcie. Starcia nie będą miały limitu czasowego. Wezmą w nim udział 4 ekipy – “Elana Toruń & Stal Rzeszów”, “Górnik Wałbrzych”, “Wisłoka Dębica” i “Sithowie”.

Drugi to ośmioosobowy turniej 1 na 1 również w walkach na gołe pięści, ale w formule MMA! Dla zwycięzcy przygotowano nagrodę w wysokości 50 tys. złotych.

W tzw. “legalnych ustawkach” zawalczy m.in. Denis “BAD BOY” Załęcki, który stworzył własną drużynę razem z przyjaciółmi z Rzeszowa. W turnieju 1 na 1 warto zaznaczyć obecność Adama “Vikinga” Biegańskiego, który w przeszłości walczył w takich organizacjach jak Babilon MMA, PLMMA, czy Armia Fight Night.

JAK OGLĄDAĆ TURNIEJ THE WAR – WALKI 3 NA 3?

Data: 14.08.2021 – sobota
Godzina: 19:00
Transmisja: Gala THE WAR będzie transmitowana wyłącznie w PPV.

GDZIE OGLĄDAĆ THE WAR WALKI NA GOŁE PIĘŚCI W PPV?

Gala odbędzie się w Toruniu, a bilety na to wydarzenie można nabyć tylko u organizatorów. Transmisję obejrzymy tylko w internecie po wykupieniu płatnej subskrypcji pay-per-view.

Cena za dostęp: 29,90 zł

DOSTĘP DO GALI -> TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments