czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona głównaFame MMAZapadł wyrok sądu w sprawie pozwu złożonego przez FAME MMA przeciwko Krzysztofowi...

Zapadł wyrok sądu w sprawie pozwu złożonego przez FAME MMA przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu!

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o tym, że Krzysztof Stanowski dostał pozew z powództwa FAME MMA. W całej sytuacji chodziło oto, że nazwał on jedną z gal „patologią”. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.

Krzysztof Stanowski swoich mediach społecznościowych poinformował jakiś czas temu o tym, że odbyła się rozprawa z powództwa FAME MMA. Nie znamy oczywiście pełnego aktu oskarżenia, ale Stanowski zdradził, że chodzi o nazwanie gali FAME MMA 3 „patologią” i o skomentowanie zmiany werdyktu przy walce Don Kasjo vs. Adrian Polak.

Krzysztof Stanowski w swojej bogatej karierze dziennikarskiej pracował dla: Przeglądu Sportowego, Eleven Sports  czy Super Expresu. Jest on współzałożycielem projektu pod tytułem „Kanał Sportowy”, który jest najbardziej popularnym polskim kanałem o tematyce sportowej na serwisie Youtube. Jest on znany z ciętego języka i z ostrych komentarzy. Dużą popularność zyskał podczas konfliktu z Marcinem Najmanem, który jednak ostatecznie został zakończony miłym akcentem charytatywnym.

Czy Fame MMA 3 można nazwać patologią?

Gala o której mowa czyli Fame MMA 3, odbyła się 30 marca 2019 roku. Na tym wydarzeniu doszło do wielu świetnych pojedynków. Największe kontrowersje pojawiły się przy walce Don Kasjo z Adrianem Polakiem. Kasjusz Życiński był wyraźnie lepszy od swojego rywala, ale ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo Adrianowi. Po wielkiej burzy w internecie werdykt został zmieniony następnego dnia na korzyść „Don Kasjo.”

„Dzisiaj bardzo interesująca rozprawa w sądzie w Poznaniu. Wyszedłem w dobrym humorze. Sąd musi rozstrzygnąć, czy o FameMMA (o gali numer 3) można pisać jako o patologii i jak to było z walką Polaka z Don Kasjo, gdzie werdykt zmienił się dzień po.” – napisał Krzysztof Stanowski na Instagramie

Sąd zadecydował!

W poniedziałek zapadł wyrok sądu, który oddalił powództwo organizacji FAME MMA. Co to oznacza w praktyce? Sąd uznał powództwo za niezasadne.

Pierwsza runda w ringu z FameMMA wygrana. Sąd w całości oddalił powództwo tej organizacji. Widocznie jednak można było napisać, że to szerzenie patologii, a walka Kasjo vs Polak zakończyła się kpiną. Ale walczcie dalej chłopcy. – relacjonuje Krzysztof Stanowski na Twitterze.

Źródło: Twitter

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Conor McGregor dostał niespodziewane wsparcie od byłego rywala! „Myślę, że wróci...

0
Conor McGregor przeżył ciężkie chwile na UFC 264. Długo wyczekiwana trylogia z Dustinem Poirierem zakończyła się masakrycznie wyglądającą kontuzją Irlandczyka. Słowa wsparcia napływają tymczasem z niespodziewanej strony.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x