wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Denis Załęcki o walce z liderem Lechii Gdańsk: "Dostał propozycję i...

(VIDEO) Denis Załęcki o walce z liderem Lechii Gdańsk: „Dostał propozycję i odmówił. Tłumaczył to tym, że…”

Druga edycja gali THE WAR zbliża się wielkimi krokami. Już 14 sierpnia będziemy świadkami kolejnej odsłony brutalnych i krwawych walk na gołe pięści.

Podczas wydarzenia zobaczymy dwa turnieje – pierwszy z nich to walki 1vs1, natomiast drugi to turniej 3vs3. Denis „Bad Boy” Załęcki, czyli właściciel, a zarazem zawodnik chciał jeszcze zorganizować super-fight w formie 5vs5, natomiast nadal nie zgłosiła się chętna drużyna.

Po pierwszej gali organizacja zdecydowała się na istotne zmiany. W walkach 3vs3 od kolejnej gali zawodnicy będą walczyć na zasadach boksu wraz z wykorzystaniem łokci i ciosami ground & pound, które do tej pory były zabronione.

Przypomnijmy, że pierwszy turniej 1vs1 wygrał Adam „Viking” Biegański, do którego trafiła okrągła sumka w wysokości 50.000 zł! Finał turnieju 3vs3, gdzie do wygrania jest 150.000 zł przeniesiono na trzecią edycję gali The War.

Denis Załęcki o walce na EFM SHOW

W ostatnim wywiadzie zawodnik z Torunia wspomniał o kontrakcie z federacją Michała Materli – EFM SHOW. „Bad Boy” zawalczy już 11 września na wspomnianym EFM, jednak walki odmówiło mu już 2 potencjalnych przeciwników! Jednym z nich był zawodnik o pseudonimie „Wnuk„, o czym pisaliśmy tutaj: Denis Załęcki ostro przed The War 2! „Miałem walczyć z liderem GKS’u Katowice. Niestety dowiedział się, że walczy ze mną i…”

W dalszej części rozmowy „Bad Boy” poruszył kwestię odmowy walki przez zawodnika z Gdańska!

„Dostał propozycję jeden z liderów Lechii Gdańsk, „Buła”. Dostał propozycję ze mną walki i też odmówił. Tłumaczył to tym, że nie będzie się ze mną bił sportowo, chociaż dla mnie takie gadki to śmiech na sali. Dla mnie się obsrał, nie ma jaj. Jesteśmy sportowcami, bijemy się, zapraszam każdego do tańca. Czy z gościem z Lecha Poznań, czy Zawiszy Bydgoszcz. Nie kalkuluje.

YouTube video
YouTube video
- Advertisement -
5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Parke zawalczy z Denisem Załęckim pod jednym warunkiem! „To maszyna....

0
Norman Parke rozwiał wszelkie wątpliwości w sprawie potencjalnego pojedynku z Denisem Załęckim. Jeśli "Bad Boy" chce walczyć z Irlandczykiem, musi spełnić jeden warunek.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x