niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaFEN(VIDEO) Paweł Jóźwiak przygotowuje się do walki z Najmanem? Jest nagranie z...

(VIDEO) Paweł Jóźwiak przygotowuje się do walki z Najmanem? Jest nagranie z treningu

Prezes FEN Paweł Jóźwiak przygotowuje się do pojedynku z Marcinem Najmanem. Stawka pojedynku jest dość nietypowa.

El Testosteron po raz kolejny powrócił z emerytury, mimo że zapewniał, że już nigdy więcej nie wróci do sportów walki. W kolejnym pojedynku ma zmierzyć się z Pawłem Jóźwiakiem, ale myśli już o następnych walkach. Najman, który już raz zmierzył się z Bonusem BGC, zaproponował rewanż, jeśli zawodnik z Poznania pokona swojego rywala na gali High League.

Najman chciał pozostać na emeryturze, jednak pojawiło się wiele ciekawych pomysł na walkę m.in. z Jackiem Murańskim. Taki freak fightach bez wątpienia cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem. Murański dostał ofertę, ale ostatecznie jej nie przyjął.

Jacek zapewnił jednak, że w końcu zawalczy z Najmanem. Pojawił się natomiast inny problem. Zorganizowaniem takie starcia jest zainteresowany zarówno El Testosteron, jaki i Paweł Jóźwiak. Najman wpadł więc na pomysł pojedynku, które stawką będzie prawo do zorganizowania walki.

Prezes FEN przyjął wyzwanie i jest przekonany, że wyśle Najmana na emeryturę, z której też już więcej nie wróci. Czy El Testosteron przegra kolejny pojedynek? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już niedługo. Wciąż jednak brak nowych informacji na temat wspomnianego starcia.

Źródło: Facebook

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x