czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Trener Bonusa BGC przerywa wywiad. Przed kamerami prowokuje Ferrariego i zostaje...

(VIDEO) Trener Bonusa BGC przerywa wywiad. Przed kamerami prowokuje Ferrariego i zostaje znokautowany

Do sieci trafiło nagranie wywiadu z Amadeuszem Ferrarim, który został przerwany przez trenera Bonusa BGC mistrza Polski w K-1 Eryka Bręczewskiego.

W miniony piątek miał miejsce media trening i ceremonia ważenia przed galą High League. Podczas wydarzenia doszło do awantury, o której zrobiło się bardzo głośno.

Kiedy zawodnik Fame MMA rozmawiał z kanałem „TVReklama”, podszedł do niego Eryk Bręczewski i zaczął go prowokować. Ferrari nie ma wątpliwości, że trener Bonusa BGC próbował robić wszystko, żeby dostać walkę w jednej z freakowych organizacji.

Wyleczysz rękę, to w końcu się pobijemy – mówi Bręczewski, na co Ferrari odpowiada – Pożyjemy zobaczymy.

Trener od razu zaproponował Amadeuszowi walkę. Zawodnik Fame MMA próbował zakończyć temat, jednak Bręczewski nie odpuszczał i chciał wyjaśnić niedokończone sprawy. Jak już wiadomo, źródłem konfliktu jest sparing, który miał miejsce w 2018 roku podczas Fame House.

Według Ferrariego podczas starcia bokserskiego Bręczewski zaczął bez powodu kopać. Natomiast trener zapewnia, że zrobił to dopiero po tym, jak Amadeusz uderzył go łokciem.

Podczas wywiadu Bręczewski stwierdził, że Ferrari mówi o zasadach, a sam ich nie ma. Po tych słowach Amadeusz, który nie chciał dalej ciągnąć rozmowy, odpowiedział „Dobra, weź spierdalaj”. Wtedy zaczęła się bójka. Trener uderzył zawodnika z liścia, a Ferrari ruszył z cepami.

Jednym z ciosów znokautował Bręczewskiego, który wylądował twarzą na deskach. W wywiadach po walce zapewniał, że jedynie się poślizgnął, a Ferrari na pewno go nie znokautował. Ponadto rzucał wyzwanie zawodnikowi Fame MMA i zapewniał, że go zniszczy. Do pojedynku jednak raczej nie dojdzie, bo Amadeusz w żadnym stopniu nie jest zainteresowany taką walką.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!