Piątek, 24 Maja, 2024

Mocne słowa Bombardiera przed walką z Pudzianem! Zamierza podbić KSW! “Będę królem Polski w tej kategorii”

Mocne słowa Bombardiera przed walką z Pudzianem! Zamierza podbić KSW! "Będę królem Polski w tej kategorii"
Fot. YouTube
Opublikowane 20 października 2021, 11:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 23 października odbędzie się gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do starcia Mariusza Pudzianowskiego z potężnym “Bombardierem”.

Serigne Ousmane Dia to legenda senegalskich zapasów. Blisko 2-metrowy zawodnik podczas ostatniego ważenia wniósł na wagę ponad 150 kg. Po raz pierwszy miał zmierzyć się z Pudzianem na gali KSW 59, jednak w dniu walki trafił do szpitala z powodu ostrego zapalenia wyrostka.

Następnie wyleciał do Francji, gdzie miał przejść operację. Teraz powróci do Polski, gdzie zamierza podbić KSW. Zawodnik ma na swoim koncie dopiero dwa zawodowe pojedynki. Najpierw w minutę i 12 sekund wygrał z innym Senegalczykiem Amadou Papisem, a następnie w 59 sekund rozprawił się z Danem Podmore.

Z wielką przyjemnością wróciłem znów do Polski. Chciałem tym samym udowodnić, jak bardzo zależy mi na stoczenie tego pojedynku. Poprzednim razem przyjechałem na trzy dni, żeby się do niego dobrze przygotować. Teraz też przyjechałem do Polski na kilka dni przed walką, żeby dobrze się zaaklimatyzować. Bardzo lubię ten kraj. Nie mogę się doczekać starcia z Mariuszem Pudzianowskim – powiedział w rozmowie z portalem Polsat Sport.

Moja rekonwalescencja po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego trwała dwa tygodnie. Po tym czasie zacząłem normalnie trenować , ponieważ cały czas wierzyłem, że ostatecznie dojdzie do walki z “Pudzianem” – dodał.

“Bombardier” przyznał, że przed walką z Pudzianowskim skupił się na przygotowaniu fizycznym. Zaznaczył, że jest to bardzo ważny element pojedynku.

Głównie skupiłem się na trenowaniu elementów MMA, ponieważ zapasy mam we krwi. Nie muszę im poświęcać specjalnie dużo czasu. Skoncentrowałem się na przygotowaniu fizycznym, które według mnie będzie bardzo wymagająca pod tym względem.

Mistrz Laamb nie ma dużego doświadczenia w klatce, jednak zamierza sprawić dużą niespodziankę i pokonać gwiazdę KSW Mariusza Pudzianowskiego.

Po tej walce z “Pudzianem” będę królem Polski w tej kategorii – zapowiedział.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO