Wtorek, 21 Maja, 2024

(VIDEO) Takiego wywiadu nie widzieliście! Szalona reakcja Soroko po dyskwalifikacji na The War 3! “I co ku*wa? Przepraszam go ku*wa!”

(VIDEO) Takiego wywiadu nie widzieliście! Szalona reakcja Soroko po dyskwalifikacji na The War 3! "I co ku*wa? Przepraszam go ku*wa!"
Fot. YouTube
Opublikowane 27 listopada 2021, 11:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Takie wywiadu na polskiej scenie sportów walki jeszcze nie było. Zawodnik nie mógł opanować emocji po dyskwalifikacji i przegranej walce na gali The War 3.

Adam Soroko po raz pierwszy spróbował swoich sił w turnieju The War. W pierwszym etapie zmierzył się z Bartoszem Szachtą, jednak żaden z zawodników nie mógł być zadowolony z wyniku tego starcia.

Od początku doszło do ostrej wymiany ciosów. Po chwili Soroko padł na deski, jednak szybko wstał i wściekły chciał rzucić się na rywala. Soroko przyjmował potężne ciosy i po chwili leżał na macie ponownie. Zakrwawiony Soroko po kilku sekundach zaliczył kolejny nokdaun.

Tym razem po szalonej wymianie padł jego przeciwnik Szachta. Żaden z zawodników nie kalkulował i jeszcze przed zakończeniem odsłony Soroko ponownie wylądował na deskach.

W drugiej odsłonie rywale od razu rzucili się na siebie i po mocnych ciosach już piąty raz w tym starciu na deskach wylądował Soroko. Fighter za każdym razem błyskawicznie się podnosił i był gotowy bić się dalej. Być może przetrwałby kryzys i wygrał pojedynek, jednak brutalnie sfaulował swojego przeciwnika.

Na tej samej gali odbyła się legalna ustawka. Nagranie z brutalnego pojedynku 5vs5 znajdziesz tutaj:

Jest nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Soroko odepchnął Szachtę i kiedy ten wylądował pod siatką, wyprowadził koszmarne kopnięcie na głowę. Po nielegalnym soccer kicku sędzia przerwał starcie, co mocno nie spodobało się Soroko.

Do klatki weszli lekarze, którzy udzielili pomocy znokautowanemu zawodnikowi. Mimo dłuższej chwili na dojście do siebie, kiedy wstał, nadal miał miękkie nogi i nie było szansy na to, że mógłby kontynuować pojedynek.

Mimo wygranej Szachty był to jego ostatni pojedynek tego wieczoru. W kolejnych walkach zastąpił go jego pogromca Soroko. Fighter doszedł aż do finału, jednak przegrał po tym, jak w przerwie stracił przytomność.

Przegrany po dyskwalifikacji w klatce udzielił szalonego wywiadu. Zawodnik nie był w stanie opanować swoich emocji i wykrzyczał:

Samo z siebie, z podwórka jestem ku*wa. I co ku*wa? Co? Źle ku*wa? Przepraszam go ku*wa! Szacuneczek ku*wa, a nie ku*wa darcie ryja ku*wa!

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments