Zwolnił się poprzez SMS? Szokujące kulisy rezygnacji Gołębiewskiego!

fot: YouTube
Opublikowane 13 grudnia 2021, 22:02
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Marek Gołębiewski wczoraj zdecydował się rezygnować z funkcji trenera Legii Warszawa. Stołeczny klub odniósł w Płocku swoją dwunastą ligową porażkę i spadł na ostatnią lokatę w Ekstraklasie. Gołębiewski poinformował o swojej decyzji władze klubu…poprzez SMS!

Obecny sezon mimo dobrego początku obecnie układa się dla Legii Warszawa fatalnie. Wojskowi nie dość, że odpadli z Ligi Europy to jeszcze, zamiast walczyć o kolejny tytuł mistrzowski, obecnie starają się wygrzebać ze strefy spadkowej.

Nie pomogła porażka 0:1 z Wisłą Płock. Legioniści przekonali się na własnej skórze, że cierpliwość kibiców do ich obecnej postawy już się skończyła. Zaraz po meczu z funkcji szkoleniowca Wojskowych zrezygnował Marek Gołębiewski.

Na Twitterze jeden z internautów zapytał redaktora serwisu legia.net czy to prawda, że Marek Gołębiewski poinformował zarząd klubu o swojej decyzji poprzez SMS. Taka sytuacja miała mieć miejsce, ponieważ dyrektor sportowy klubu Radosław Kucharski podobno nie odebrał telefonu od Gołębiewskiego.

Redaktor serwisu skwitował całe pytanie krótkim „Tak było”.

Legia Warszawa o poprawę swojej sytuacji powalczy już w środę podczas meczu z Zagłębiem Lubin. W tym starciu Wojskowych poprowadzi już nowy szkoleniowiec, który dziś został powołany. Więcej o wyborze Mioduskiego pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Twitter.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments