poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaGROMDA"Hose" kontuzjowany! Opuścił ring GROMDY na noszach!

„Hose” kontuzjowany! Opuścił ring GROMDY na noszach!

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Mocną szarżą zaczął Arman. Paweł starał się pracować w dystansie, jednak jego rywalowi udawało się skracać dystans z ciosami. Strykowski świetnie trafił krótki lewym sierpem. Był on szybszy od rywala i pokazywał bardzo dobrą pracę nóg. Paweł zaczął wywierać presję na rywalu. Po jednej przepuszczonej akcji rywala gong zakończył rundę.

Runda 2:

Paweł powrócił do wywierania presji z dystansu. Arman kolejną szarżą trafił rywala. Podobną akcję ponawiał kilka razy. Amirjan coraz częściej trafiał pojedynczymi ciosami. Paweł wyczuł Armana trafiając go potwornie mocnym sierpem.

Runda 3:

Paweł podobnie do poprzedniej rundy wywierał presję, choć został trafiony obszernym prawym. Arman cały czas szukał okazji do skrócenia dystansu. Po jednej z wymian Strykowski padł na deski z powodu kontuzji kolana i nie był wstanie kontynuować walki.

Arman „Arman” Amirjan pokonał przez TKO (kontuzja) Pawła „Hose” Strykowskiego

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Gratulacje dla „Gamera” od dawnego rywala! „Walka na bardzo wysokim poziomie.”

0
Dzisiejszego poranka Mateusz Gamrot zwyciężył w swoim pierwszym main evencie pod banderą UFC. Polak pokonał na UFC Vegas 57 młodego gniewnego Armana Tsarukyana i zaczyna na poważnie myśleć o zaatakowaniu topu dywizji lekkiej. Gratulacje płyną z całego świata, także od byłego rywala "Gamera".