Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Szokujące sceny w Argentynie. Zawodnik UDERZYŁ sędzię!

Źródło: screenshot YouTube
fot. Facebook
Opublikowane 1 sierpnia 2022, 16:16
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Bulwersujące wydarzenie miało miejsce podczas meczu amatorskiego w Argentynie. Jeden z zawodników w brutalny sposób zaatakował sędzię prowadzącą mecz uderzając ją pięściarskim ciosem w głowę.

W miniony weekend w lidze amatorskiej Buenos Aires doszło do starcia pomiędzy dwoma anonimowymi drużynami – Garmense oraz Deportivo Independencia. Spotkanie prowadziła 30-letnia Dalma Magali Cortadi.

W pewnym momencie doszło do starcia i przepychanek na boisku. Arbiter główna zaprosiła na bok jednego z piłkarzy gospodarzy i pokazała mu żółty kartonik. Właśnie ta decyzja miała rozwścieczyć Cristiana Tirone, który postanowił w bandycki sposób wymierzyć sprawiedliwość.

Brutalny cios od tyłu

Kiedy Cortadi zaczęła notować informację o upomnieniu zawodnika, z pewnością nie spodziewała się, że za chwile padnie ofiarą ataku. Całą sytuację widział z daleka Tirone, który w sprinterskim tempie podbiegł od tyłu i potężnym uderzeniem powalił arbiter na ziemię.

Krewkiego zawodnika od razu odepchnął jeden z asystentów Cortadi, co pozwoliło uniknąć bardziej brutalnej konfrontacji. Sędzia będąca w szoku początkowo szybko odniosła się z murawy, lecz w raporcie argentyńskiego związku sędziów można przeczytać, że mecz został przerwany, ponieważ ofiara wymagała przewiezienia do szpitala i interwencji lekarskiej.

Tirone niemal od razu po ataku został aresztowany przez policję, która zatrzymała go jeszcze na stadionie. Cała sytuacja odbiła się bardzo szerokim echem w Argentynie. Dożywotniej dyskwalifikacji domagają się niemal wszyscy, w tym Dalma Magali Cortadi. Sędzia postanowiła odnieść się do tego, co spotkało ją w tym spotkaniu.

– Trzeba go wyrzucić raz na zawsze. Nigdy nie powinien grać w żadnym innym klubie. Jest osobą agresywną i pewnie jest też taki w swoim codziennym życiu. Widziałam to na wideo: normalna osoba nie robi tego, co zrobił ten człowiek. Nikt nie zasługuje na takie potraktowanie. Nie po to wychodzimy na boisko, aby paść ofiarą takiego ataku.

Nie ma wątpliwości, że to co zrobił Tirone zasługuje na szczególne potępienie. Należy pamiętać, że postanowił on ciosem w tył głowy powalić kobietę, która nie miała żadnych szans na obronę.

Źródło: Onet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments