Środa, 24 Kwietnia, 2024

Wrzosek komentuje awanturę z ochroniarzem! Rzuca wyzwanie Szelidze: “Pokazałeś, jakie masz małe jaja. Potrafisz skakać do mniejszych”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 sierpnia 2022, 10:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek skomentował awanturę, jaka miała miejsce na gali FAME 15. Były mistrz KSW wbił szpilkę zawodnikowi federacji Piotrowi Szelidze.

Podczas ostatniej gali FAME “Szeli” znalazł się w narożniku Arkadiusza Tańculi, który jednego wieczoru zmierzył się Mateuszem i Jackiem Murańskim. Po jednym ze zwycięstw “Aroya” doszło do awantury pomiędzy Piotrem Szeligą i ochroniarzami.

“Szeli” na swoim Instagramie wyjaśnił, że zarówno ochroniarza, jaki i jego samego poniosły emocje, jednak po wszystkim wyjaśnili całą sprawę i przybili piątkę. Poniżej znajdziesz nagranie, na którym ochroniarz uderzył freak fightera z główki:

Wymiana zdań pomiędzy Wrzoskiem i Szeligą

Całą sprawę skomentował Marcin Wrzosek, który w ostatnich dniach w mocnych słowach wypowiadał się na temat Piotra Szeligi. Były mistrz KSW chce najpierw stoczyć pojedynek z Arkadiuszem Tańculą w formule MMA, a następnie zmierzyć się z “Szelim”. Zaproponował nawet brutalną formułę Vale Tudo.

Piotrek, czy to też była napaść? Czas rozpocząć dochodzenie prokuratorskie – napisał Marcin Wrzosek, a jego komentarz doprowadził do wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

Najpierw “Szeli” opublikował kilka Instastories. Najpierw odniósł się do tematu awantury podczas gali FAME 15:

– Chciałem przemilczeć całą sytuację, żeby nie robić komuś problemów. W tym wypadku ochroniarzowi, jak wiemy, łatwo można stracić pracę przez takie coś, a mi się nic nie stało. Wyjaśniliśmy sobie wszystko. To był po prostu zwykły przypadek po pracy. Dla mnie temat jest zamknięty.

Następnie Szeliga dodał – Aleś tyś jest kurwa człowieku. Czasami się zastanawiam, byłeś spoko gość, ale ci odjebało. Nie wiem, skąd się to bierze, czy ktoś ci doradza. Zmień ziomeczka, bo w złym kierunku to idzie. A my się jeszcze zobaczymy.

Na Instagramie pojawiła się również odpowiedź Wrzoska, który także zamieścił kilka nagrań. Co ciekawe były mistrz KSW chce zmierzyć się z Szeligą w boksie birmańskim. Zaproponował taką formułę, gdyż freak fighter nie chce toczył walk w parterze.

– Właśnie widziałem twój występ w Aferkach. Pokazałeś, jaki jesteś kozak, potrafisz skakać do mniejszych jak Franio. A jakiś typ się do ciebie spruł z ochrony… Przede wszystkim ty nie byłeś w jego narożniku. Tylko trzy osoby z narożnika są uprawnione do tego, żeby wejść do klatki po walce.

– (…) Nasza spina trwa od FAME 11, gdzie zaatakowałeś mnie personalnie. Powiedziałeś, że napadłem na jakiegoś gościa, gdzie to nie byłem ja. Od tego momentu po prostu cię nie lubię i chce cię najebać. Z Arkiem nie mam żadnego problemu, to jest mój kolega, rzuciłem mu sportowe wyzwanie.

– (…) Ty ważysz prawie 100 kg, ja 80. Takie pojedynki mniejszego z większym zawsze pociągały ludzi. Pokazałeś teraz, jak małe masz jajeczka i że się boisz. Chętnie ci dam tę walkę w boksie birmańskim, bo chcę ci napierdolić efektownie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO