Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Trener zdenerwowany na Szpilkę! Jest nagranie zza kulis! “Miałeś robić, a nie myśleć. My myślimy, ty robisz”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 września 2022, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafił zakulisowy materiał z gali High League 4, na którym ujętych zostało wiele ciekawych momentów, w tym reakcja Bomby po ciężkim nokaucie, czy rozmowa Artura Szpilki z trenerem.

Były pięściarz w sobotę stoczył swoją drugą walkę w formule MMA. Jego rywalem był Denis Załęcki, który niestety wychodził do klatki z poważną kontuzją. Na jednym z pierwszych treningów pod okiem Mirosława Oknińskiego zawodnik z “Torunia” zerwał więzadła.

Mimo takiego urazu zdecydował się wyjść do klatki. Dobrze wszedł w walkę i zasypywał Szpilkę mocnymi ciosami, jednak kontuzja szybko dała o sobie znać i pojedynek został przerwany już w pierwszej rundzie. Artur wygrał starcie, ale narożnik był mocno niezadowolony.

Trener zdenerwowany na Artura Szpilkę

W nagraniu opublikowanym przez High League pojawiła się rozmowa Anzora Azhieva z Arturem Szpilką, kiedy po walce zmierzali do szatni. Trener był zdenerwowany na to, że zawodnik nie walczył zgodnie z planem i nie słuchał narożnika. Wyjaśnił Szpilce, że to sztab jest od myślenia i układaniu planu, a fighter ma go wykonać, aby wygrać starcie.

Były pięściarz w wywiadach wyjaśniał jednak, że gdy dostał pierwszy cios od Denisa, miał w głowie tylko to, żeby wygrać wymianę. Niestety podobne zachowanie mogliśmy zaobserwować w ostatnich bokserskich walkach “Szpili”.

– On mnie trafił ciosem i widziałem, że leci cepem i go ściągnę. Kurwa tak nastawiałem się, że… – zaczął tłumaczyć Szpilka.

– Ale po co? Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć. To ty robisz, my myślimy. Wiesz, o co chodzi, ty robisz to, co my mówimy. Cały plan, jaki był? Ty miałeś go skontrować od razu, na pierwszą wymianę wchodzić z nim?

– Nie.

– Miałeś zachodzić. A po co w ogóle do niego podszedłeś? Mówiłem ci do narożnika od razu.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO