Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(ZDJĘCIE) “Rafonix” zawalczy na FAME 16? Sugeruje to… mem z Cristiano Ronaldo, który pojawił się na jego profilu

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 21 września 2022, 11:24
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

FAME MMA ujawniło już nazwiska trzech zawodników, którzy wystąpią 5 listopada podczas nadchodzącej gali. W gliwickiej Arenie w bezpośrednim pojedynku zobaczymy Marcina Dubiela oraz Mateusza “Trombę” Trąbkę. We wtorek do karty walk dołączył Patryk Bandurski. Wszystko wskazuje także na to, że niedługo federacja potwierdzi udział Marcina “Rafonixa” Krasuckiego.

Popularny streamer miałby wrócić do oktagonu po ponad półtorarocznej przerwie. 28-latek po raz ostatni pokazał się podczas premierowej i jedynej gali Hype MMA w kwietniu 2021. Po zaledwie 7 sekundach został jednak znokautowany przez Mariusza “Hejtera” Słońskiego.

Rafonix” po tym upokorzeniu początkowo zapowiadał, że da sobie spokój ze sportami walki i zajmie się innymi rzeczami w swoim życiu. W międzyczasie przyszło na świat jego pierwsze dziecko i w dużej mierze skupiał się on na jego opiece. W wolnym czasie ciągnęło go jednak do treningów MMA i w połowie 2022 ujawnił, że przygotowuje się on do powrotu do oktagonu.

Rafonix wraca po drugie zwycięstwo w MMA

Dla Marcina Krasuckiego nadchodząca walka byłaby już piątym pojedynkiem na gali mieszanych sztuk walki. Do tej pory wygrał raz podczas podczas swojego debiutu na FAME w starciu z Danielem “Magicalem” Zwierzyńskim. Jego rywal doznał wtedy potężnego złamania nogi po wyprowadzeniu kopnięcia .

W trzech późniejszych występach Krasucki przegrywał przed czasem. Najpierw jego pogromcą okazał się Szymon “IsAmU” Kasprzyk, następnie jeden z włodarzy federacji Wojciech Gola, a na koniec wcześnie wspomniany “Hejter” . Tak dotkliwe wpadki spowodowały, że “Rafonix” długo zastanawiał się nad powrotem.

Ostatecznie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Krasucki ponownie zawalczy na gali FAME. Streamer przekazał to w dosyć oryginalny sposób, publikując mem, który sugeruje, że nowym nabytkiem federacji jest… Cristiano Ronaldo.

Dla orientujących się w internetowym świecie osoba “Rafonixa” i piłkarza Manchesteru United jest powiązana tiktokowym trendem. Właśnie na tej platformie w wielu klipach “CR7” mówi głosem Marcina Krasuckiego. Niektórzy nawet żartują, że piłkarz i streamer to ta sama osoba.

Organizacja FAME powinna zatem lata moment ogłosić oficjalny powrót “Rafonixa” . Nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem. Wiele doniesień i plotek mówi, że może zmierzyć się on z Mikołajem “Mixerem” Magdziarzem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO