Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Zaskakujące typy Wrzoska na FAME 16? Wskazał kilku dużych underdogów! “Nie będę ukrywać, że postawiłem na…”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 listopada 2022, 11:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek za pośrednictwem swojego kanału YouTube postanowił wytypować całą kartę walk FAME 16. Wskazał kilku underdogów, a jego wybór może zaskoczyć kibiców.

Już jutro odbędzie się 16 edycja największej w kraju gali freak fightowej. W klatce zobaczymy takie gwiazdy FAME jak Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Dubiel, Alan Kwieciński, czy kontrowersyjny Jacek Murański, który według wielu powinien zostać wyrzucony z federacji.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 16! <-

Marcin Wrzosek typuje walki FAME 16

“Polish Zombie” opublikował właśnie materiał, w którym przeanalizował i wytypował całą kartę walk. Co ciekawe, wskazał nie tylko faworytów, ale także underdogów, w tym skazywanego na absolutną porażkę “Hejtera”. Jak jednak wiemy, w sportach walki wszystko jest możliwe i nie raz mogliśmy oglądać zwycięstwa zawodników, którym nie dawano żadnych szans.

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Pierwszym z underdogów na kuponie Wrzoska jest Mateusz “Matt Meknife” Janusz. Im bliżej gali, tym więcej osób wspomina o tym, że może on zaskoczyć w walce z “Krychą”, który jak sam przyznał, nie jest pewny co do swojej przyszłości we freak fightach.

– Według mnie wygra Mateusz. Jest bardzo atletyczny, ma background w akrobatyce, ma jakieś doświadczenie w Capoeirze i wydaje mi się, że jego piętą achillesową może być parter. Krycha będzie starał się go przewrócić i przeleżeć, ale typuję tutaj Mateusza. Wydaje mi się, że bardzo szybko pochłania wiedzę i umiejętności sportów walki.

W tym przypadku jest to ryzykowny typ, jednak można na nim zarobić naprawdę duże pieniądze. Wrzosek przyznał, że postawił 100 złotych na zwycięstwo “Hejtera”, który zapowiadał, że szykuje specjalny plan na “Ferrariego”. Drugi z zawodników zapewne będzie chciał jak najszybciej zakończyć walkę, jednak jeśli “Hejter” przetrwa pierwszy atak, może wykorzystać swoje umiejętności parterowe oraz przewagę zasięgu i zaskoczyć wszystkich niedowiarków.

– Nie będę ukrywać, że postawiłem stówkę na “Hejtera”. Teraz już ten kurs spadł. Wydaje mi się, że najsłabsza strona “Ferrariego”, czyli parter, to najmocniejsza strona “Hejtera”. On też zmężniał od pierwszych walk w FAME, nabrał trochę masy, ma przewagę zasięgu. Wydaje mi się, że jak przetrwa pierwszą szarżę “Ferrariego”, to może ten pojedynek wygrać.

Ostatni z underdogów to Alan Kwieciński. Freak fighter ma za sobą kiepski rok i trzy porażki z rzędu. Walczył jednak z o wiele cięższymi rywalami, a tym razem wejdzie do klatki w odmienionej wersji. Nie ukrywa, że korzysta z dopingu w postaci testosteronu, przybrał sporo kilogramów i jak sam przyznaje, jego uderzenia są naprawdę mocne. Tak Wrzosek wytypował pojedynek “Alanika” z “Bandurą”:

– Trochę kilogramów nabrał i to raczej nie naturalnie. Na pewno nie będzie to komfortowe, ale Alan na pewno chciał nabrać masy, żeby wyrównać się z “Bandurą”, który naturalnie waży około stówki. Alan walczy w kategorii 77. “Bandura” jako gość, który ma do czynienia z boksem na sparingu z “Owcą” i na trailerze nie wyglądał fenomenalnie. Wiadomo, na tarczach można wyglądać super, ale jak zaczął dostawać od “Owcy”, to były jakieś przyruchy amatora. Mam nadzieję, że to była tylko zasłona dymna.

Całe typowanie znajdziesz poniżej na kanale Marcina Wrzoska:

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 16

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO