Wtorek, 16 Lipca, 2024

(VIDEO) Chuligan z Hiszpanii zapowiada rzeźnię w ringu GROMDY! “Czas na konkretny wp***dol”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 30 listopada 2022, 17:13
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W piątek 2 grudnia odbędzie się GROMDA 11, na której ponownie zobaczymy ekscytujące debiuty! Raz jeszcze na polskiej scenie walk na gołe pięści pojawią się twardzi goście z zagranicy.

Już za 2 dni powraca najbardziej krwawa gala w Polsce. Na GROMDA 11 odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. Wszyscy ponownie zobaczymy brutalne pojedynki!

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, a w akcji zobaczymy również Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa, “Scarface’a”, “Wasyla” czy “Mario”.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

Krwawe debiuty!

Jak zawsze w ringu GROMDY pojawią się również goście spoza granic naszego kraju. Wśród nowych zawodników zobaczymy m.in. „Hiszpana Tony’ego”. Jest to chuligan z półwyspu Iberyjskiego, który ma już za sobą walki na gołe pięści w legendarnej organizacji King of the Streets.

To będzie krwawa rzeźnia. Pozabijam wszystkich. Szanuję i respektuję każdego, ale czas na konkretny wp***dol – przedstawił się w zapowiedzi “Hiszpan”.

Innym debiutantem będzie bojownik prosto z Bośni i Hercegowiny. Jak sam mówi, wychowywany był podczas wojny i niejeden ciężki pojedynek za nim.

Dorastałem podczas wojny. Odkąd pamiętam biłem się na ulicy. Kocham walczyć to jest we mnie. Jestem wojownikiem, całe życie nim byłem. Czas pokazać bośniacką siłę – odgrażał się “Żyletka”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments