Wtorek, 16 Lipca, 2024

“Kruszyna” połamał rękę na głowie rywala! Przegrywa z 49 kg lżejszym przeciwnikiem!

Opublikowane 2 grudnia 2022, 22:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem kibice dostali nie tylko turniej i superfighty, ale również pojedynek pomiędzy dwoma zwycięzcami wielkich finałów.

W turnieju tradycyjnie wzięło udział ośmiu zawodników. Do GROMDY dołączyło kilku debiutantów z Polski, w tym “Morela”, “Ragnar”, “Romuś”. W turnieju zawalczą również zawodnicy z zagranicy, w tym “Tony”, “Uzbek” oraz “Żyletka”.

Zobaczymy również fighterów znanych z poprzednich edycji, w tym “Japę” oraz “Kruszynę”, czyli największego zawodnika dzisiejszej gali. Ma on nie tylko przewagę wzrostu, ale również kilogramów. Podczas wczorajszej ceremonii wniósł na wagę aż 149,5 kg.

Na karcie walk poza turniejem znalazły się także trzy super fighty oraz wyczekiwany main event, w którym “Balboa” zmierzy się z “Goatem”. Na zwycięzcę tego zestawienia w finale czeka już “Don Diego”. Ten z zawodników, który zwycięży rywalizację, zostanie pierwszym mistrzem GROMDY.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

“Kruszyna” szybko podchodzi blisko debiutanta, ten próbuje swoich sił. Doskakuje w końcu i kąsa “Ragnar”. Obrywa jednak od Bielasa i mamy pierwsze liczenie. “Kruszyna” z łatwością zbija ręce Chodaczka, trafia mocnym prawym i debiutant znów na deskach! “Ragnar” szuka sposobu na trafienie oponenta w bok, próbuje przechytrzyć szybkością Bielasa. Ten trafia, rywal pada, ale poszły jeszcze ciosy po gongu i “Kruszyna” otrzymuje ostrzeżenie. W przerwie stwierdzono, że “Kruszyna” doznał złamania ręki i walka została przerwana!

WIDEO:

Oficjalny wynik: Michał RAGNAR Chodaczek wygrywa walkę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments