Piątek, 19 Lipca, 2024

(VIDEO) “Kryszyna” najcięższym zawodnikiem w turnieju GROMDY! 49 kg różnicy w walce ćwierćfinałowej

Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 13:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony czwartek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia oraz losowanie par turniejowych. Najwięcej na wagę wniósł “Kruszyna”, który będzie miał ogromną przewagę nad rywalami.

Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

Już w ten piątek 2 grudnia w GROMDA Fight Club w Pionkach powraca GROMDA 11 PPV. Do ringu ponownie wejdą najwięksi twardziele, a fani liczą na ciężkie nokauty i krwawe pojedynki! Raz jeszcze w akcji zobaczymy Bartłomieja „Balboę” Domalika, który z Łukaszem „Goatem” Parobcem zmierzy się w walce półfinałowej turnieju zwycięzców.

Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

Transmisja na żywo GROMDA 11 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 11 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 2 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych, a GROMDA 11 PPV to jedyna szansa, by zobaczyć walkę „Balboa” vs „Goat”!

Gdzie oglądać PPV GROMDA 11? Aby wykupić dostęp należy kliknąć w poniższy link i założyć konto – zajmie to niecałą minutę! Następnie po wyborze wariantu PAY-PER-VIEW należy uiścić płatność, a w piątek 2 grudnia cieszyć oko znakomitymi starciami na GROMDA 11!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

“Kruszyna” najcięższym zawodnikiem GROMDA 11

Bartłomieja Bielasa, czyli “Kruszynę” mogliśmy poznać podczas gali GROMDA 4. Zadebiutował wówczas w superfightcie i zmierzył się z Łukaszem Parobcem. Zawodnicy stoczyli wyniszczający pojedynek, który zakończył się dopiero w ostatniej rundzie. Wycieńczony “Goat” nie miał już siły na dalszą bójkę.

Do rewanżu doszło na GROMDA 6, tym razem niestety walka zakończyła się kontuzją “Kruszyny”. Pojedynek zakończył się w trzeciej odsłonie, gdyż Bielas nie był w stanie kontynuować starcia.

Tym razem blisko 150-kilogramowy “Kruszyna” weźmie udział w turnieju. Jest najcięższym zawodnikiem GROMDA 11 i będzie miał sporą przewagę nad każdym z rywali. W ćwierćfinale zmierzy się z “Ragnarem”, który wniósł na wagę dokładnie 49 kg mniej.

Poniżej znajdziesz całą ceremonię ważenia oraz face-to-face pomiędzy “Kruszyną” i “Ragnarem”:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments