Forrest Griffin emocjonalnym wpisem żegna Stephana Bonnara. „Nigdy nie przestanę tęsknić, bracie”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 29 grudnia 2022, 11:56
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Świat MMA wciąż żegna niedawno zmarłego Stephana Bonnara. Głos zabrał też historyczny oponent „The American Psycho”, Forrest Griffin.

Bonnar opuścił ten świat w ubiegłym tygodniu w wieku 45 lat. Jako domniemaną przyczynę zgonu podaje się komplikacje sercowe, które miały nastąpić podczas pobytu Amerykanina w pracy.

Kondolencje z powodu śmierci „The American Pscyho” spływały z całego świata MMA. Po kilku dniach głos zabrał w końcu Forrest Griffin – przeciwnik Stephana Bonnara z finału historycznego, pierwszego sezonu The Ultimate Fighter. Ten pojedynek z 2005 roku dla wielu jest jedną z najważniejszych walk w historii federacji.

Wszystko się po tym zmieniło – wspominał to starcie Bonnar w rozmowie przeprowadzonej przez stronę UFC. – Nie myślałem, że zrobię karierę w UFC. Do tego momentu było to po prostu hobby. Praktycznie w jedną noc wszystko się zmieniło, zostałem praktycznie celebrytą. Gdzie nie poszedłem, ktoś mnie rozpoznał. Jechałem do jakiejś małej mieściny, wychodziłem pobiegać i mnie zaczepiali. Wszędzie wiedzieli kim jestem. To było dzikie.

Forrest Griffin, który pokonał tamtego pamiętnego wieczoru Bonnara napisał na Twitterze:

O Stephanie można było powiedzieć wiele: zawsze był najciekawszą postacią, miał największe serce, a przede wszystkim był moim przyjacielem. Od zawsze kocham tę ekscytację ludzi, którzy dowiedzą się, że byliśmy przyjaciółmi. Nigdy nie przestanę tęsknić, bracie.

„The American Psycho” w UFC walczył do 2012 roku. Mierzył się między innymi z czołówką sportu: Rashadem Evansem, Andersonem Silvą, Jonem Jonesem, czy Markiem Colemanem. Bonnar nigdy jednak nie stoczył walki o pas mistrzowski.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO