Wkrótce poznamy nowego trenera „Biało-Czerwonych”! W sieci krąży ostateczny termin

Cezary Kulesza
Fot. YouTube (Screenshot)
Opublikowane 8 stycznia 2023, 14:06
przez Izaak
1
2
Brak komentarzy

Nowy trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej nadal pozostaje nieznany. Wiele wskazuje jednak na to, że już w najbliższych dniach się to zmieni. W sieci coraz częściej pojawia się nawet konkretna data.

Polacy bez trenera

Chociaż Polska reprezentacja osiągnęła najlepszy rezultat w Mistrzostwach Świata od ponad 30 lat, to jednak wielu kibiców nie kryło rozczarowania postawą Biało-Czerwonych. Mocno defensywny styl gry obrany przez Czesława Michniewicza spotkał się z falą krytyki i niezadowolenia, a część głosów w takim tonie było słychać nawet z szatni Polaków. Ostatecznie kontrakt selekcjonera zakończył się 31 grudnia i nie został on przedłużony.

fot: YouTube

Poszukiwania selekcjonera pełną parą

Dziś mija 8 dzień, jak nasza kadra oficjalnie pozostaje bez trenera. Chętnych na szczęście nie brakuje, a w grze o fotel selekcjonera Orłów liczą się zarówno polskie, jak i zagraniczne nazwiska. Jak nieoficjalnie wiadomo, faworytem dla Cezarego Kuleszy jest nasz rodak. Tomasz Włodarczyk, ujawniając tę informację, przy okazji zdradził również datę wyboru nowego selekcjonera.

Znamy oficjalny skład Reprezentacji Polski na mecz ze Słowacją! Dzisiaj gramy pierwszy mecz w ramach EURO 2020.
fot. Łączy Nas Piłka / YouTube screenshot

Ogłoszenie nowego trenera

Po średnio udanym romansie naszej reprezentacji z portugalskim trenerem Paulo Sousą, a następnie rozczarowującym stylem Polaków na mundialu pod wodzą Czesława Michniewicza ciężko typować kolejnego następcę. Wygląda jednak na to, że ponownie ktoś z naszego krajowego środowiska piłkarskiego zajmie się kadrą. A kto to będzie i kiedy poznamy ostateczny wybór?

Według źródeł TVP Sport Kulesza może ogłosić nowego trenera polskiej kadry już 12 stycznia! Informację tą skorygował jednak Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, który twierdzi, że wybór nastąpi do 25 stycznia po spotkaniu zarządu PZPN.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments