Pique odpowiada Shakirze w najlepszy możliwy sposób. Co za gość!

pique
Fot. YouTube (Screenshot)
Opublikowane 16 stycznia 2023, 12:21
przez Izaak
8
8
Brak komentarzy

Konflikt Pique i Shakiry trwa nadal. Piosenkarka ewidentnie nie może przełknąć goryczy rozstania z byłym piłkarzem FC Barcelony i nakręca spiralę. Tym razem były gracz „Dumy Katalonii” postanowił zareagować na jej hejt.

Dla formalności możemy przypomnieć, że Pique i Shakira poznali się przed mundialem w RPA i byli razem od 2011 roku. Para doczekała się dwójki synów Milana oraz Sashy. Niestety, mimo iż przez wiele lat uchodzili za parę doskonałą, to w pewnym momencie coś pękło.

Oficjalną wieść o tym, że jeden z najpopularniejszych związków na świecie doczekał się końca, usłyszeliśmy w czerwcu 2022 roku. Powodem rozstania miał być romans piłkarza ze znacznie młodszą dziewczyną.

Te informacje potwierdziły się krótko później, ponieważ były obrońca FC Barcelony szybko zaczął publicznie pokazywać się z 23-letnią Clarią Chią Marti, z którą w nieformalnym związku pozostaje do dzisiaj. Shakira mocno przeżyła rozstanie i wygląda na to, że nadal ciężko przełknąć jej fakt, że Pique porzucił ją dla młodszej kobiety.

pique shakira
Fot. YouTube (Screenshot)

„Diss” Pique i jego odpowiedź

Shakira jak na piosenkarkę przystało, w artystyczny sposób wylewała swoje żale na byłego partnera. W ubiegłym roku nagrała singiel „Monotonia„, w którym śpiewała o ich nieudanej miłości. Natomiast ten rok postanowiła rozpocząć z pazurem.

Wraz z producentem Bizarrapem nagrała utwór, w którym nie brakuje ciętych uwag w kierunku Pique oraz jego nowej partnerki. W Polsce jest on najczęściej określany po prostu „dissem”. Możemy usłyszeć w nim następujące słowa:

– „Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem”

Zaledwie w 4 dni utwór doczekał się ponad 123 milionów odsłon na YouTubie! Nic więc też dziwnego, że piłkarz postanowił się do niego ustosunkować, a zrobił to w wyjątkowo zaskakujący sposób.

Pique najwidoczniej wziął sobie słowa piosenki do serca i w związku z tym postanowił na niedzielny trening Kings League przyjechać wyjątkowym samochodem. Wspomnianym autem było oczywiście – a jakże inaczej – Renault Twingo! Na Twitterze pojawił się do niego również krótki komentarz: „Prezes przyjechał„. To się nazywa riposta na poziomie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments