Piotr Szeliga zabrał głos! Walka z Popkiem, ale nie na gołe pięści? „Podchodzę do niego jak do freaka…”

fot. Instagram
Opublikowane 17 stycznia 2023, 13:22
przez Jakub Hryniewicz
6
5
Brak komentarzy

Wiele wskazuje na to, że niedawno zdradzony pomysł na walkę Popka może stać się faktem. Głos w tej sprawie zabrał Piotr Szeliga.

„Szeli” już za kilkanaście dni, a dokładniej 3 lutego, po raz kolejny w karierze zmierzy się z zawodowcem. Podczas gali Fame MMA 17, która będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie, freak fighter na zasadach K-1 spotka się z Marcinem „Polish Zombiem” Wrzoskiem.

W swojej ostatniej walce Piotr Szeliga mierzył się z byłym zawodnikiem UFC i KSW, Normanem Parke. To starcie nie tylko odbyło się w rzymskiej klatce, lecz także miało zmienione zasady. Pierwszą rundę fighterzy przewalczyli w boksie, a dwie kolejne miały być w MMA. Miały, bo „Stormin” szybko sprowadził „Szeliego” do parteru, gdzie skończył go w dosiadzie.

Piotr Szeliga potwierdza walkę z Popkiem!

Aktywny w social mediach „Szeli” po raz kolejny zorganizował sesję Q&A dla swoich obserwujących. Wielu fanów dopytywało się o pojedynek z Popkiem, o którym raper niedawno się wypowiedział. W wywiadzie na kanale Między Seriami stwierdził, że ma pomysł na pojedynek na gołe pięści w GROMDZIE z Szeligą.

Freak fighter początkowo udawał Greka i odpowiadał pytaniem na pytanie. Widać było jednak po jego reakcji, że coś jest na rzeczy.

Skąd wy to bierzecie, powiedzcie mi? Bo nie wiem, jak się do tego odnieść… A po prostu obiecałem coś i ja dotrzymuję słowa.

W końcu ktoś dopisał Piotrkowi, że sam Popek mówił o tym pomyśle w wywiadzie. Szeliga, który przez przygotowania do FAME 17 nie śledzi wywiadów, przyznał się w końcu, że faktycznie jest coś na rzeczy i dodał, że takie starcie byłoby „rekordem oglądalności„. „Szeli” przyznał, że taka formuła krąży za nim już od jakiegoś czasu zwłaszcza, że jego trenerem jest Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Inny z fanów zadał też pytanie o ewentualną inną formułę, K-1 lub MMA. W tym wypadku problem jednak jest znaczący – jak wiadomo raper przyjmując bokserską walkę z „Don Kasjo” na Prime MMA otrzymał bana na kolejne pojedynki z FAME. Szeliga przyznał jednak, że przyjmując starcie z Popkiem poszedłby mu na rękę i zgodziłby się zarówno na boks w małych rękawicach, jak i MMA.

– Na pewno dużo zależałoby od tego w jakiej federacji byśmy się bili. Jakbyśmy się bili w FAMie, czy coś, to ja bym poszedł na to. co by Popek chciał. Czy by chciał MMA, czy by chciał K-1, czy boks w małych rękawicach – dla mnie nie ma problemu. Wydaje mi się, że mój poziom parterowy dałby po prostu radę.

Popek też nie jest zawodowcem, więc tutaj inaczej podchodzę. Do Popka raczej podchodzę jak do freaka. A jak GROMDA, to oczywiście: gołe pięści, ring 4 na 4, Mati w narożniku. Wtedy on byłby w moim narożniku!

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
5

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments