Trener Okniński staje po stronie Mameda Khalidova: „Mnie też by to zabolało. Mnie by to wku***ło”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 stycznia 2023, 11:07
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny wypowiedział się na temat walki Pudzianowski vs Khalidov i odniósł się do zarzutów Internautów.

Kibice po nokaucie na Michale Materli byli przekonani, że Mamed nie ma większych szans w starciu ze sporo cięższym rywalem. Ten jednak udowodnił, że jest odwrotnie i łatwo zwyciężył pojedynek, rozbijając Pudzianowskiego w niecałe dwie minuty.

Okniński staje po stronie Mameda

Po porażce byłego strongmana social media zalały komentarze kibiców, którzy oskarżali zawodników oraz federację o ustawienie walki. Środowisko MMA nie ma żadnych wątpliwości, że walka nie była ustawiona, a Mamed po prostu pokazał, że technika i doświadczenie góruje nad warunkami fizycznymi.

Mimo to nowe komentarze codziennie pojawiają się na social mediach zarówno Pudzianowskiego, jak i Khalidova czy organizacji KSW. Mamed wraz z Maciejem Kawulski postanowili na to zareagować i opublikowali humorystyczne nagranie, w którym Khalidov powraca do poprzednich zwycięstw i przyznaje, że wynik był w nich z góry ustawiony.

Teraz do tematu walki ponownie odniósł się trener Mirosław Okniński, który w ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego przyznał:

– Mamed pokazał, że jest wirtuozem, że jest mistrzem, że wykorzysta każdy ruch przeciwko Pudzianowi. To było fajne. Ja myślę, że Mamed tak zaskoczył ludzi, że oni stwierdzili, że walka jest ustawiona, bo tak łatwo pokonał Pudziana. Mamed jest po prostu wirtuozem.

Kiedyś przyjechał do nas na trening. Ja mówię: Biegniemy. Wszyscy biegną, Mamed już na końcu sali, a oni w połowie. Mamed ma takie przyśpieszenia, taki jest dynamiczny i ma to czucie. On wykorzystuje każdy ruch przeciwnika przeciwko niemu.

Natomiast gdy dziennikarz wspomniał o tym, że Mameda zabolały zarzuty o ustawionej walce, trener odparł:

– Mnie też by to zabolało. Mnie by to wkurwiło. Uważam, że walka nie była ustawiona na milion procent, dlatego że Pudzian mógł zapłacić, żeby to on wygrał. Nie było interesu tutaj. Ta walka nie była ustawiona, ja się na tym znam. Milion procent, że ta walka była prawdziwa, po prostu Mamed jest mistrzem.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments