Nikola Milanović trafi do FAME? „Szybka kariera. Rzadko kto zaczyna walką wieczoru w KSW!” [VIDEO]

fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 9 marca 2023, 16:37
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Już w tę sobotę były rywal Mariusza Pudzianowskiego, Nikola Milanović, powróci do klatki na kolejną walkę w MMA. Jego przeciwnikiem na FEN 45 będzie Patryk Masiak, znany szerszej publiczności jako „Wielki Bu”, ale Serb zaznacza, że bardziej skłania się ku walkom freakowym.

Już ostatnie dni dzielą nas od starcia Milanovicia Patrykiem Masiakiem, czyli „Wielkim Bu”. Dla Nikoli będzie to drugi pojedynek w formule MMA, który zaczął z naprawdę wysokiego „C” przyjmując na ostatnią chwilę starcie z Pudzianem w main evencie gali KSW. Przegrał jednak już w 70 sekund.

„Stoczę 3–4 walki i kończę 'karierę'”

Zarówno serbski zawodnik, jaki „Wielki Bu” wniosą wiele kilogramów, choć zdecydowana przewaga w tej kwestii będzie po stronie Milanovicia. Nie można jednak zapominać o wielkim doświadczeniu w Judo, które trenuje od wielu lat.

Masiak tymczasem stoczył dwie zawodowe walki w boksie. Ich pojedynek odbędzie się na sportowej gali Fight Exclusive Night, choć Nikolę bardziej ciągnie do świata freak fightów. W wywiadzie z kanałem Fansportu TV przyznał, że jest już po słowie z Fame MMA, gdzie pojawia się w roli ochroniarza.

Mam już swój wiek i swoją wagę. Obojętnie, czy przegram, czy wygram, nie ukrywam, że bardziej bym chciał później iść do FAME’u. Jestem z nimi związany, już takie wstępne rozmowy były. Poszedłbym do FAME na 3–4 walki i kończę taką „karierę”.

– Mi się wydaje, że rzadko są ludzie, którzy jak ja w wieku 39 lat, walczyłem z Pudzianowskim… Że zaczyna wielkie MMA walką wieczoru w wieku 39 lat! Także będzie szybka moja kariera sportowa. Mówię o MMA, bo Judo całe życie trenuję, uważam się za sportowca, mam kupę medali jest z różnych zawodów, całe życie z matą jestem powiązany. Ale mówię, jeszcze bym chciał stoczyć 3–4 walki, a później po prostu już skupić się na powodzeniu zajęć judo dzieci.

Kursy na walkę „Wielki Bu” vs Nikola Milanović

Całą kartę walk gali FEN 45 możesz obstawić na stronie STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

-> Odbierz bonus i obstaw galę FEN 45 <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments