Okniński idzie na wojnę z kolejnym klubem? Trener Szyszka odpowiada na ataki! „To jest atencjusz. Kiedyś go szanowałem, teraz dla mnie jest klaunem”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 marca 2023, 10:14
przez Przemek Krautz
0
1
Jeden komentarz

Trener Przemysław Szyszka postanowił odpowiedzieć Mirosławowi Oknińskiemu na jego ostatnie komentarze po gali High League 6.

Okniński to kontrowersyjny trener, który niejednokrotnie prowokował czy atakował w mediach innych zawodników, jednocześnie chcąc wystawić do walki swoich podopiecznych. Głośny jest między innymi konflikt pomiędzy jego klubem Akademią Sportów Walki Wilanów a WCA.

Między innymi jest to spowodowane tym, że część jego podopiecznych zdecydowała się przejść do Warszawskiego Centrum Atletyki. Wiele mocnych słów padło w stronę „Jurasa”, między innymi kilkukrotnie wypowiadał się na temat Jana Błachowicza, którego nazwał „nadętą gwiazdą” czy też uderzał w trenerów.

Trener Okniński idzie na wojnę z kolejnym klubem?

Teraz wygląda na to, że Okniński chce wywołać wojnę z Uniq Fight Club. Po ostatniej gali High League 6 w wywiadach skrytykował trenujących tam zawodników. Wypowiedzi trenera znajdziesz w rozmowie z fansportu.pl:

Oberwało się przede wszystkim Marcinowi Dubielowi oraz braciom Tyburskim. W ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego trener Szyszka postanowił odpowiedzieć na zachowanie Oknińskiego. Przyznał, że stracił do niego szacunek:

– Ja rozumiem, że Mirek Okniński to jest atencjusz, który szuka atencji w postaci takiej, że atakuje kluby, którym dobrze idzie i takie, które, tak jak my, mają dużo freaków i ta rozpoznawalność jest bardzo duża. Warto zaatakować taki klub, bo podbija wyświetlenia i może swoich sponsorów ogłaszać. Ja jestem zażenowany jego postawą. Jak kiedyś szanowałem tego gościa za to, jaki wkład wniósł w polskie MMA, to teraz dla mnie jest klaunem.

– Druga sprawa jest taka, że to jak on się wypowiada o moich zawodnikach. Nazywa Marcina Dubiela sprzedawczykiem i chorągiewą. Tyburskich, że nie mają poziomu sportowego i tak dalej. Uważam, że to jest uwłaczające i nie powinniśmy się na to godzić.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Trener Okniński nie zapłacił Szysce za walkę! „To już wtedy pokazywało, jakim jest człowiekiem” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] na 44. gali PLMMA. Jak powszechnie wiadomo, wydarzenie to organizował Mirosław Okniński, który niedawno zaatakował klub Szyszki. Ten nie chciał za bardzo rozwijać tematu w rozmowie z kanałem Fansportu TV, ale zdradził, że […]

WIDEO