GROMDA 13: Bilety już w sprzedaży! Zobacz Don Diego vs Balboa na żywo!

fot. GROMDA
Opublikowane 24 marca 2023, 17:18
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już 26 maja odbędzie się GROMDA 13, na której dojdzie do wyczekiwanego boju „Don Diego” vs „Balboa”. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie trafiły już do sprzedaży!

Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik przeszli długą drogę w swoich karierach walk na gołe pięści. Obaj dotychczas nie zaznali porażki w GROMDZIE, a po drodze pokonywali naprawdę ciężkie przeszkody. Pojedynek na GROMDA 13 będzie drugim w sportowych karierach fighterów.

Panowie pierwszy raz mierzyli się ze sobą jeszcze za czasów kick-boxingu. Na gali HFO ich pojedynek skończył się remisem, ale tym razem nie ma na to szans. Zasady w organizacji Mariusza Grabowskiego pozostają niezmienne i w Mieście Grzechu nie ma czegoś takiego, jak nierozstrzygnięta walka.

Kiedy GROMDA 13? Bilety na galę już w sprzedaży!

Hitowa gala, która walką Don Diego vs Balboa wyłoni mistrza organizacji odbędzie się już za dwa miesiące, 26 maja. Lokalizacją tradycyjnie będzie GROMDA Fight Club mieszczący się w Pionkach.

Tradycyjnie wszystko odbędzie się w klimatycznym anturażu i elitarnym gronie. Z tego też względu liczba biletów, które trafiły do sprzedaży jest ograniczona! Wejściówki na GROMDA 13 możecie nabyć klikając w poniższy link lub baner.

-> KUP BILET NA GROMDA 13 <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments