Najman wbija szpilkę w Boxdela i Szeligę! „Bardzo dziwnych czasów dożyliśmy. Jeśli chodzi o ten FAME, to tam jest jakiś…”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 kwietnia 2023, 12:36
przez Przemek Krautz
1
0
Jeden komentarz

Marcin Najman tradycyjnie w swoim stylu wbił szpilkę we włodarza FAME „Boxdela”. Niespodziewanie oberwało się również Piotrowi Szelidze.

O konflikcie „El Testosterona” z Michałem Baronem mówi się już od kilku lat, gdyż wszystko rozpoczęło się na gali FAME 8 pod koniec 2020 roku, kiedy to Najman zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Nie tylko złamał zasady pojedynku, ale po przerwanym starciu wziął również udział w awanturze, a jego trener doprowadził do kontuzji freak fightera.

Najman wbija szpilkę w Szelige i „Boxdela”

Niedawno głośnym tematem był niedoszły sparing byłego pięściarza z „Boxdelem”. Co ciekawe, jak się okazuje, być może jest szansa na ich walkę w klatce. Sylwester Wardęga ujawnił bowiem, że High League złożyło już ofertę włodarzowi FAME.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – High League chce zorganizować walkę „Boxdel” vs Najman! Wardęga ujawnia, jaką kwotę zaproponowano włodarzowi FAME!

Najman nie odpuszcza i wykorzystuje każdą okazję, by uderzyć w Barona. Kilka dni temu opublikował na swoich social mediach film, w którym wbił szpilkę nie tylko „Boxdelowi”, ale również Piotrowi Szelidze, nawiązując do ostatniego nagrania z jego udziałem, jakie obiegło Internet:

– Posłuchajcie moi drodzy, taką refleksją się chciałem z wami podzielić. Bardzo dziwnych czasów dożyliśmy. Jeśli chodzi o ten FAME, to tam jest jakiś wysyp opierdalaczy. Jeden opierdala koguty, drugi opierdala kozy. Nie wiem, do czego to wszystko zmierza. No ale cóż, widocznie tak musi być.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Krzysztof Stanowski ocenił książkę Marcina Najmana: „Ona jest po prostu w ch*j nudna” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] gdzie Krzysztof Stanowski, postanowił zrecenzować widzom najnowszą książkę napisaną przez Marcina Najmana zatytułowaną: „Ojciec Chrzestny polskich freak-fightów”. Oczywiście jak można było […]

WIDEO