Środa, 19 Czerwca, 2024

Marcin Najman zawalczy w turnieju High League o wysoką stawkę! “Mistrz Europy WKU jest gotów na kolejne wyzwanie”

Fot. High League
Opublikowane 26 kwietnia 2023, 09:36
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Federacja ogłosiła pierwszego freak fightera, który weźmie udział w turnieju o wysoką stawkę! Już na kolejnej gali High League w akcji ponownie zobaczymy Marcin Najmana.

Organizacja High League postanowiła wprowadzić cos, czego jeszcze w polskich freak fightach nie było. Ośmiu zawodników weźmie udział w turnieju, którego stawką jest 500 tysięcy złotych. Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 17 czerwca w Tauron Arenie.

Najman wraca do klatki

Ogłaszanie uczestników High League 7 rozpoczęto od Marcina Najmana, który po ostatniej wygranej z Pawłem Jóźwiakiem szybko powrócił na salę treningową i rozpoczął przygotowania do kolejnego pojedynku:

Ojciec chrzestny polskich freak-fightów wraca do gry. Marcin Najman pierwszym uczestnikiem HIGH League Grand Prix. Mistrz Europy WKU jest gotów na kolejne wyzwanie. Kto będzie rywalem Marcina Najmana? Odpowiedź poznamy podczas losowania – tak federacja zapowiedziała “El Testosterona”.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że drugim z uczestników może być Jacek Murański. W ostatnim sporo mówi się o jego powrocie do freaków, co z resztą sam kilkukrotnie zasugerował za pośrednictwem swoich social mediów.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO