Czwartek, 18 Lipca, 2024

The War 5. Młode Gliwice przed walką 3vs3 z Jamnikami: “Całe miasto jest za nami. Jest wsparcie, ale też duża presja”

Fot. The War
Opublikowane 5 maja 2023, 10:45
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Już ostatnie godziny dzielą nas od gali The War 5, podczas której dojdzie do kolejnego pojedynku ekip. Ponownie w akcji zobaczymy Młode Gliwice.

Kibice Piasta Gliwice w składzie “Gilu”, Michał i “Rogi” zmierzą się z Jamnikami, czyli “Maniem”, “Larfim” i “Kebim”. Już raz te dwie ekipy zmierzyły się ze sobą podczas gali The War, jednak tym razem ma być całkiem inaczej ze względu na zmienione zasady.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Młode Gliwice przed The War 5

Podczas ostatniej gali Młode Gliwice pokonały swoich rywali w kilkadziesiąt sekund. Teraz jednak w klatce nie zobaczymy obaleń. Pojedynki będą toczyły się wyłącznie w stójce, bez możliwości dobijania, co oznacza, że walka może być znacznie dłuższa.

Przede wszystkim plan był dobry. Nie było łatwo, plan był dobry. Teraz walczymy w K-1, nie ma obaleń i plan jest całkiem inny. Walka może być długa, może być ciężka, ale będziemy walczyć do końca i wygramy – mówią Młode Gliwice w rozmowie z fansportu.pl.

Zawodnicy będą mieli ogromne wsparcie, gdyż walczą w Gliwicach przed własną publicznością. Przyznają jednak, że dostarczy to także dodatkowej presji:

– Jest wsparcie, ale też duża presja. Wiemy, ile osób przyjdzie specjalnie dla nas. Całe miasto jest za nami. No i chcemy się odwdzięczyć i pokazać, że wygramy. Przekuć presję w motywację.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments