GROMDA 13. Mocne słowa trenera Raubo: „Krzykacze gó*no znaczą, ale będą krzyczeć, to każdy o nich usłyszy”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 maja 2023, 11:38
przez Przemek Krautz
12
1
Brak komentarzy

Do sieci trafił kolejny materiał promujący galę GROMDA 13. Tym razem jest to rozmowa z legendarnym trenerem boksu Zbigniewem Raubo.

Już 26 maja odbędzie się duże wydarzenie. Podczas wyczekiwanej gali GROMDA dojdzie do pojedynku pomiędzy Mateuszem Kubiszyn i Bartłomiejem Domalikiem. Walka wyłoni pierwszego mistrza największej polskiej federacji walk na gołe pięści.

Ponadto czeka na nas turniej oraz extra fighty. W akcji ponownie zobaczymy m.in. ulubieńca kibiców, czyli Łukasza Parobca oraz wielu debiutantów.

-> Kliknij w poniższy baner i wykup PPV na GROMDA 13 <-

Trener Raubo z mocnym przesłaniem

GROMDA przed swoimi galami publikuje wiele ciekawych materiałów promocyjnych. Są to np. rozmowy głównie z postaciami ze świata sportu, ale nie tylko. Do sieci trafiły m.in. wywiady z „Peją”, „Różalem”, Łukaszem Jaroszem czy Dariuszem Michalczewskim.

Teraz GROMDA opublikowała również rozmowę z trenerem boksu Zbigniewem Raubo, który w ostatnich latach zyskał rozpoznawalność wśród kibiców.

Trener poruszył m.in. kwestię freak fightów. Mimo że nie powiedział wprost, do czego się odnosi, nie trudno się domyślić, o co chodzi w tej wypowiedzi:

– Ta cała grupa wielkich krzykaczy zdaje sobie doskonale sprawę, że w sporcie nic nie istnieją, nic nie znaczą. Gówno znaczą, ale będzie mordę piłował, będzie krzyczał, to każdy go usłyszy. Nie będę wymieniał nazwisk. Szkoda kamery, szkoda czasu antenowego. Ze swojej słabości robią siłę i zarabiają niezłe pieniądze.

– (…) Było to nie do pomyślenia. Za obrażenie kogoś, chamskie zachowanie to szybciej by z drużyny wyleciał, niż byłby głaskany. Chamstwo absolutnie w żadnym wypadku. Sport jest sportem, a ci, którzy chcą mordy piłować, niech piłują, ale nie mówią, że są sportowcami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments