przez Michal Przybycien
0
0

Erling Haaland nie może być zadowolony ze swojego występu przeciwko Realowi Madryt. Popis dał za to jego ojciec, który za pyskówki w stronę kibiców „Królewskich” został usunięty z loży. Alf-Inge Haaland skomentował ten incydent na Twitterze.

W pierwszym półfinale Ligi Mistrzów, Manchester City zremisował 1:1 z Realem Madryt. W 36. minucie, prowadzenie „Królewskim” dał Vinicius Junior. W 67. minucie wyrównał Kevin de Bruyne.

Napastnik mistrza Anglii, Erling Haaland, który w tym sezonie strzelił aż 51 goli w 47 meczach, tym razem był niewidoczny i nie trafił do siatki. Najwięcej mówi się o występie jego ojca, który zasiadł na trybunach Santiago Bernabeu.

Według relacji hiszpańskich mediów, w drugiej połowie, Alf-Inge Haaland został usunięty z loży na której przebywał. Powodem była pyskówka, w którą Norweg wdał się z kibicami Realu. Wcześniej rzucał w nich orzeszkami. Nagranie całego zajścia pojawiło się na Twitterze.

Ojciec Haalanda wyproszony z trybun. Na Twitterze skomentował incydent

Także na tym portalu, do całej sytuacji odniósł się główny bohater całego zajścia. Stwierdził, że fani „Królewskich” nie byli zadowoleni z faktu, w jaki sposób Norweg świętował gola dla Manchesteru City.

Ok. Real Madryt nie był zadowolony, że świętowaliśmy gola KDB. Poza tym musieliśmy się przenieść o 50 metrów, bo kibice Realu Madryt nie byli zadowoleni z wyniku 1:1” – napisał Alf-Inge Haaland.