Sobota, 22 Czerwca, 2024

Premiera drugiej części trailera! Filmowa produkcja od FAME MMA (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2023, 11:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Jednak ten trailer jest zupełnie inny niż dotychczasowe.

FAME: Drive – official trailer 

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki.

Produkcja w iście hollywodzkim stylu

Już pierwszy odcinek trailera został bardzo dobrze przyjęty przez fanów FAME. Nie brakowało głosów, że to najlepsza zapowiedź w historii federacji. Produkcja została zrealizowana ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

W roli głównej: zawodnicy oraz FAME GTR

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych.

Punktem kulminacyjnym trailera jest odsłonięcie samochodu i pokaz jego możliwości na torze wyścigowym co wprawia w ekscytację roztańczonych zawodników i zawodniczki. Trzeba przyznać, że zapowiedź jest bardzo klimatyczna i idealnie buduje napięcie na ostatnie dni przed galą FAME 18.

Poniżej znajdziesz całą zapowiedź podzieloną na dwie części:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO