GROMDA 13. Stolara w finale! Wchodzi na zastępstwo i pokonuje Siwollo!

Opublikowane 26 maja 2023, 22:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Hiszpanii.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Stolara wszedł na zastępstwo za kontuzjowanego Basque. Spokojnie rozpoczął pojedynek dając się okrążać Siwollo. Jest pierwsza kombinacja, Stolara czeka na kontry przeciwnika. Siwollo dobrze miesza obszerne ciosy na korpus i głowę, rywal jednak niewzruszony.

RUNDA 2

Siwollo ma problem z “wstrzeleniem się” w rywala. Stolara cały czas trzyma wyprostowaną prawą rękę, zaatakował go oponent i otrzymał uderzenie na nos! Siwollo wylądował na deskach, po czym nie był w stanie wrócić do walki!

Oficjalny wynik: “Stolara” wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments