Martin Lewandowski wbił szpilkę w FAME po gali KSW Colosseum 2: „Tym zabiegiem przywróciliśmy prawdziwe…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 czerwca 2023, 11:58
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Szef KSW Martin Lewandowski po gali Colosseum 2 wbił szpilkę w federację FAME. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdyż jak wiadomo, nie przepada za freak fightami.

3 czerwca KSW powróciło na Stadion Narodowy i zorganizowało kolejne wydarzenie, które zapisze się na kartach historii polskiego MMA. Była to druga co do wielkości gala w Polsce, gdyż pierwszą edycję Colosseum na żywo oglądało blisko 58 tysięcy kibiców. Tym razem sprzedanych zostało około 50 tysięcy biletów.

Szef KSW wbija szpilkę w FAME

Podczas wydarzenia odbyły się nie tylko emocjonujące pojedynki, ale również Łukasz Jurkowski jako pierwszy zawodnik został wprowadzony do Hall of Fame, czyli Galerii Sław KSW. Organizacja zadbała o odpowiednią oprawę, aby zwycięzca pierwszego turnieju oraz wieloletni komentator nigdy nie zapomniał tego momentu.

Po gali w rozmowie z dziennikarzami Lewandowski poruszył tę kwestię i przy okazji wbił szpilkę w największą polską organizacją freakową. Stwierdził bowiem, że wprowadzeniem Galerii Sław federacja KSW przywróciła prawdziwe znaczenie słowa „fame”:

– To, co się wydarzyło, było super emocjonujące dla „Jurasa” i Jurkowskich. Myślę, że jeszcze fajne jest w tym wszystkim, że chyba tym zabiegiem przywróciliśmy prawdziwe kur*a słowo fame. If you know what i mean. Więc to jest kur*a Hall of Fame motherfuckers.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO