Jóźwiak o zawodnikach MMA: „Nie potrafią się wypromować i są zdziwieni, że zarabiają tak mało”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 lipca 2023, 09:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ostatnie godziny dzielą nas od kolejnego wydarzenia Prime Show MMA 5. Już dzisiaj do klatki powróci między innymi Paweł Jóźwiak.

Dla prezesa FEN będzie to już czwarta walka we freak fightach i trzecia w formule MMA. Aktualnie jest po dwóch porażkach, ale ma okazję poprawić swój rekord. Najpierw zmierzy się z Jackiem Murańskim, który ma na koncie trzy przegrane z rzędu, a następnie, jeśli zwycięży, to stanie do walki z „Redem”.

Odbierz bonus na Prime Show MMA 5!

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Jóźwiak z apelem do zawodników

Przy okazji wczorajszej ceremonii zawodnicy mieli okazję ostatni raz porozmawiać z dziennikarzami. W wywiadzie dla fansportu.pl Jóźwiak przyznał, że profesjonalne sporty walki potrzebują więcej emocji. Zaznaczył, że gdyby fighterzy potrafili bardziej wypromować swoją osobę i zestawienia, to zarabialiby lepsze pieniądze.

Wyjaśnił jednocześnie, że musi się to odbywać w odpowiedni sposób i nie może wyglądać tak samo, jak w organizacjach freakowych:

– Wiadomo, podkrętka musi być, bo np. w FEN mamy wspaniałych sportowców, ale brakuje tego kolorytu, są za grzeczni, nie potrafią się wypromować i potem są zdziwieni, że zarabiają tak mało i nikt się nie interesuje ani nimi, ani ich social mediami Niektórzy są zazdrośni, że nie zarabiają tyle, co ja. Tacy normalniejsi cieszą się, że poznałem to od drugiej strony i wiem, jaka to jest ciężka robota. To są freak fighty, nie może być tak w sporcie, ale potrzeba trochę podkręcić, wyciągnąć emocje, to musi być zrobione ze smakiem, bez przekraczania pełnych granic.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments