Niedziela, 14 Lipca, 2024

Szokujące kursy bukmacherskie! To będzie wieczór underdogów? Kogo wygraną obstawić?

Fot. YouTube
Opublikowane 1 lipca 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Gala Prime Show MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka godzin odbędzie się kolejne freakowe wydarzenie, na które bukmacherzy oferują zaskakujące kursy. Po głębszej analizie warto zwrócić się w kierunku kilku underdogów, których zwycięstwa nie powinny być niespodzianką.

Na karcie walk znalazły się takie pojedynki jako konfrontacja GROMDZIARZY, w której Kacper “Polish Machine” Miklasz zmierzy się z Danielem “Hunterem” Więcławskim, starcie Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs Mateusz “Tarzan” Leśniak, czy Patryk “Wielki Bu” Masiak kontra Łukasz Lupa.

Odbierz bonusy na galę Prime Show MMA 5!

Zarówno wymienione starcia, jak i pozostałe pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Jak obstawić galę Prime Show MMA 5 bez ryzyka?

  1. Załóż konto u legalnego bukmachera Fortuna TUTAJ
  2. Wpłać na konto gracza depozyt w wysokości 100 złotych.
  3. Postaw kupon bez ryzyka.
  4. W przypadku wygranej otrzymujesz pieniądze na konto. Jeśli przegrałeś dostajesz zwrot pieniędzy i masz możliwość obstawienia kolejnych dwóch kuponów, nie ryzykując straty środków.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Co obstawić? Kupon na galę Prime Show MMA 5

Korzystając z zakładu bez ryzyka warto postawić na underdogów, zaczynając od walki Miklasz vs “Hunter”, która odbędzie się na zasadach K-1. Przewagę powinien mieć pierwszy z zawodników, który bije się w formule MMA, a dotychczas wszystkie porażki poniósł w parterze. Więcławski to typowy bokser, który może mieć poważne problemy po kilku kopnięciach rywala.

Kolejne zdarzenie to wygrana “Ztrolowanego”. Ma on świetny rekord 5-1 i trenuje w Czerwonym Smoku z profesjonalnymi zawodnikami. Gorsze warunki nie powinny robić aż takiej różnicy, gdyż Nowak ma naprawdę dobrą technikę i pokonywał już większych przeciwników.

Ostatnią walka na kuponie jest zestawienie “Wielkiego Bu” z Lupą. To właśnie drugi z zawodników, którego skazuje się na porażkę ma większe doświadczenie. Zapewne będzie też szybszy oraz dysponuje naprawdę silnym uderzeniem. Dodatkowo dla Masiaka jest to debiut we freak figtach, co także może mieć wpływ na jego występ.

Po wybraniu trzech zdarzeń na kuponie kurs wyniesie aż 26.08! Jeśli skorzystasz z bonusu i bez ryzyka postawisz 100 złotych możesz więc wygrać 2295,04 złotych! Gdyby jednak kupon okazał się przegrany, dostaniesz zwrot pieniędzy.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments