Mateusz Borek skomentował sytuację KSW! „Kto to będzie pokazywał w Polsce, jeśli…”

fot. YouTube
Opublikowane 20 lipca 2023, 20:47
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Mateusz Borek skomentował problemy związane z Viaplay. Komentator od lat współpracuje z organizacją KSW, której gale transmitowane są na tej platformie.

Współzałożyciel Kanału Sportowego pojawił się we Wrocławiu przy okazji Fame Friday Arena #1. W jednej z walk w Hali Stulecia wystąpi jego dobry przyjaciel, Piotr Świerczewski. Były reprezentant Polski i utytułowany piłkarz zmierzy się w klatce z „Daro Lwem”.

Ten, jak i wszystkie inne pojedynki zobaczycie już jutro. Gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV.

Mateusz Borek uspokaja kibiców KSW

Mateusz Borek udzielił też wywiadu kanałowi Fansportu.pl. Rozmowa oczywiście toczyła się głównie wokół Piotra Świerczewskiego. Michał Tuszyński skorzystał jednak też z okazji, by podpytać komentatora o dzisiejsze doniesienia z wycofaniem się m. in. z Polski platformy Viaplay, która transmituje gale KSW.

– Na razie jest to komunikat Viaplay taki bardzo ogólny, mówiący o kondycji finansowej w kilku krajach. Ja nie wiem, jaka będzie przyszłość w Polsce. Czy to się uspokoi, czy nastąpi taki długotrwały proces wyciszania i wygaszania? Natomiast pamiętajmy, że KSW jest kapitalnie odbieranym produktem w grupie Viaplay i to bardziej się można się zastanowić, co stanie się z KSW w Polsce, kto to będzie pokazywał, jeśli miałoby się zamknąć Viaplay? Bo to się nie zmieni, że te gale dalej będą w Europie.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO