Pasternak zweryfikuje kolejnego freaka? „Walczyłem z tak nakręconymi, że później brakowało…”

fot. YouTube
Opublikowane 21 lipca 2023, 09:19
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Jeden komentarz

Michał Pasternak zmierzy się na dzisiejszej gali Fame MMA z Pawłem Tyburskim. Rywal „Wampira” już na ważeniu próbował

-> Oglądaj FAME FRIDAY ARENA

„Księżniczka” po dwóch latach i ogromnym rozwoju umiejętności wraca do organizacji. Tyburski uważany jest za jednego z najlepszych freak fighterów, a mówi się o nim nawet w kontekście KSW. Na Fame Friday Arena #1 Paweł zmierzy się z bardzo doświadczonym Michałem Pasternakiem.

Ten, jak i wszystkie inne pojedynki zobaczycie dzisiejszego wieczoru. Gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Dostęp uzyskacie przez poniższy baner.

Po ważeniu zawodnicy udzielili oczywiście wywiadów. Zapytany w rozmowie z Fansportu.pl o zachowanie przeciwnika na ceremonii Michał Pasternak przyznał, że cieszy się, że rywal epatuje agresją. „Wampir” zdaje się jednak nie obawiać Tyburskiego.

-> WYKUP PPV NA FAME FRIDAY ARENA <-

Dobrze, jak jest tak nakręcony. Tylko zobaczymy, jak będzie nakręcony jutro podczas walki. Zobaczymy na ile mu to pomoże… Słuchaj, ja już walczyłem z takimi, co byli tak nakręceni, że później brakowało z tyłu, żeby się odkręcić. Lubię walczyć z agresywnymi.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
FAME. Michał Pasternak weryfikuje kolejnego freak fightera! Brutalnie rozbija Pawła Tyburskiego! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] klatki największej polskiej federacji freakowej po raz drugi wszedł Michał Pasternak. W debiucie zmierzył się z Piotrem Szeligą, którego brutalnie rozbił na dystansie trzech rund. […]

WIDEO