Trener Okniński ostro przed galą FAME MMA! „Glonojad będzie operowany przez doktora Pasternaka”

Fot. Facebook/FAME
Opublikowane 21 lipca 2023, 13:24
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Mirosław Okniński odpalił się przed galą FAME Friday Arena 1 i opublikował nagranie skierowane do rywali jego podopiecznych.

Już dzisiaj w klatce zobaczymy dwóch reprezentantów Akademii Sportów Walki Wilanów. Do akcji powraca były reprezentant Polski Piotr Świerczewski, który zmierzy się z „Daro Lwem”. Następnie odbędzie się walka Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Okniński postanowił zwrócić się zarówno do „Daro Lwa”, jak i Tyburskiego. W nagraniu, które znalazło się na Facebooku, oświadczył:

– Witam wszystkich, jutro piątek, FAME MMA! Przychodzimy po lwa… Wiadomo, że to nie lew, będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. No i ten glonojad z wielkimi ustami! Jutro doktor „Wampir” Pasternak i jako człowiek, który kieruje całym procesem, rozwalamy, robimy operację plastyczną!

Wcześniej zamieścił również taki wpis – Człowiek z dużymi ustami jutro przejdzie operację plastyczną. Operował będzie doktor „Wampir” Michał Pasternak.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
FAME. Pasternak weryfikuje kolejnego freak fightera! „Wampir” rozbija Tyburskiego! [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
4 miesięcy temu

[…] razem „Wampir” zmierzył się z Pawłem Tyburskim i fani nie mieli wątpliwości, że będzie on większym wyzwaniem, niż Szeliga. Mimo to nadal […]

WIDEO