Tyburski pokona Pasternaka na FAME Friday Arena 1? Boxdel typuje walkę! „To już nie jest freak”

Fot. YouTube
Opublikowane 21 lipca 2023, 08:59
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Włodarz FAME zabrał głos przed dzisiejszą galą i wytypował jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków, w którym zawodowiec zmierzy się z freakiem.

Do klatki FAME powraca Michał „Wampir” Pasternak, który stoczy swój drugi pojedynek freakowy. Po dominacji z Piotrem Szeligą tym razem stanie do walki z Pawłem Tyburskim. Starcie ponownie odbędzie się nie w formule MMA, a na zasadach K-1.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Zdaniem bukmacherów oraz większości kibiców Pasternak jest ogromnym faworytem i starcie będzie przypominać zestawienie z Szeligą. Inaczej jednak wizualizuje sobie ten pojedynek włodarz FAME „Boxdel”, który jest klubowym kolegą Tyburskiego.

Już wcześniej wskazał wygraną freak fightera, a teraz w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że nie da się go odróżnić od zawodowców trenujących w Uniq Fight Club:

– Ja już powiedziałem i uważam, że Tybori ma papiery na to, żeby pokonać Pasternaka. Było parę komentarzy, że Pasternak to jest inna liga i co ja mogę wiedzieć. Przekonamy się, czy miałem rację, czy jestem nic nieznającą się osobą. Nie rozróżniłabyś, gdybyś nie wiedziała, że to Tyburski, a zobaczyłabyś go na grupie zawodniczej, to byś powiedziała, że to jakiś zawodowiec. Czasami bije się z ludźmi, którzy mieli zawodowe walki, to są tacy, których rozpie**ala, dominuje. To nie jest już freak.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO