Wiemy, z kim Włodarczyk ma zawalczyć na FAME 19! „Nie ma pojęcia o MMA, ale powinien sobie łatwo poradzić”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 lipca 2023, 10:15
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Wiemy, z kim w pierwszym pojedynku dla FAME MMA ma zmierzyć się Krzysztof „Diablo” Włodarczyk! Wszystko wskazuje na to, że będzie to były pretendent do pasa.

Były mistrz świata już 2 września podczas gali FAME 19 w Krakowie stoczy swój pierwszy pojedynek freakowy. Jego transfer wywołał ogromne zamieszanie i kibice nie mogą doczekać się ogłoszenia jego rywala. Jak się jednak okazuje, przeciwnika ujawnił wcześniej inny pięściarz.

Z kim zawalczy Włodarczyk?

Według ostatnich doniesień rywalem Włodarczyka ma być Arkadiusz Tańcula! Trzeba zaznaczyć, że „Aroy” kilka tygodni temu otwarcie mówił o tym, że mógłby stanąć do walki z takim przeciwnikiem jak „Diablo” czy Krzysztof Głowacki i widzi swoje szanse w płaszczyźnie parterowej:

– Włodarczyk jakby trafił prawym, to bym mógł pewnie nawet zginąć, ale to jest MMA. Zobacz nawet walkę Łaszczyka, czy Zadyma z Alanem. Gdy go obalał, to nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie mówię, że dość łatwa, bo byłoby ciężko, gdyby trafił Włodarczyk czy Głowacki, ale jakbym wszedł w nogi, nie umieliby za wiele zrobić parterowo.

Teraz Maciej Miszkiń, który jest byłym pięściarzem, na swoim kanale YouTube opublikował nagranie i już w samym tytule wyjaśnił, że „Diablo” odrzucił pojedynek bokserski i wybrał freak fighty, a jego rywalem będzie właśnie Tańcula. Walkę skomentował takimi słowami:

– Wiem, że toczyły się rozmowy o pojedynku „Diablo” vs Lerena, natomiast chyba wybierze łatwiejszą drogę, za trochę lepsze pieniądze i wystartuje we freak fightach. Rywal wydaje się bezpieczny, mimo że „Diablo” nie ma pojęcia o MMA, to powinien sobie łatwo poradzić. Myślę, że ogłoszenie już wkrótce. Z tego, co wiem, nici z pojedynku z Kevinem Lereną.

Kto wygrałby walkę w formule MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO