Łatwa wygrana Omielańczuka? Sarara typuje walkę z Denisem: „Dla niego to easy money”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 11:48
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Tomasz Sarara zabrał głos po konferencji Clout MMA i wypowiedział się na temat zapowiedzianego pojedynku Denisa Załęcki z Danielem Omielańczukiem.

Starcie pomiędzy skłóconymi zawodnikami będzie jednym z najgłośniejszych pojedynków w całych freak fightach. Kibice już od kilku miesięcy czekają na takie zestawienie i w końcu federacja potwierdziła, że odbędzie się ono podczas gali Clout MMA 2.

Sarara typuje walkę Omielańczuka

Ze względu na to, że Załęcki powraca po kontuzji starcie nie może odbyć się na zasadach K-1. W pojedynku będzie więc obowiązywała formuła bokserska w małych rękawicach, a zdaniem kibiców ogromnym faworytem będzie znacznie bardziej doświadczony Daniel Omielańczuk.

O swój typ na walkę zapytany został także Tomasz Sarara, który rozmawiał z portalem MMA-Bądź na bieżąco. Przyznał, że bez znaczenia na formułę będzie to łatwe starcie dla Omielańczuka:

– Dla Daniela tak naprawdę easy money, jeśli chodzi o samą walkę. Faktycznie cała otoczka będzie przerażająca. Wiem, o czym mówię, bo będzie to zdecydowanie zderzenie ze ścianą, ale co tu dużo mówić Daniel będzie faworytem.

– Na zapleczu zdążyłem przed samym przedstawieniem Daniela i całej tej walki zamienić z nim kilka zdań. Powiedział, że będzie to walka w K-1, tutaj Denis coś wykrzyczał, że będzie to walka w boksie ze względu na jego kontuzję i operację. Tak czy inaczej, no Daniel jest faworytem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments