Okniński komentuje zamieszanie z Diablo! Proponuje swoje zawodnika na zastępstwo: „Jeden diabeł się wycofał, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 13:59
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie zamieszania dookoła gali FAME MMA. Zaproponował zastępstwo za Krzysztofa Włodarczyka.

Niestety wszystko wskazuje na to, że ogłoszony pojedynek „Diablo” się nie odbędzie. Były mistrz świata podczas wrześniowej gali w Krakowie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i walka została już oficjalnie ogłoszona. Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia jednak, że do starcia nie dojdzie.

Pojedynek z udziałem „Diablo” miał być main event gali FAME 19, więcej federacja musi znaleźć zastępstwo. Gotowość zgłosił m.in. Alan Kwieciński, który jest otwarty na rewanż, a także nawet walczący obecnie w KSW Krzysztof Głowacki.

Głos postanowił zabrać Mirosław Okniński, który chce wystawić do pojedynku swojego podopiecznego. Proponuje walkę Tańculi z Amadeuszem Roślikiem. Fani jednak dali już do zrozumienia, że znacznie bardziej woleliby obejrzeć długo wyczekiwaną konfrontację „Ferrariego” z „Alanikiem”.

– Z jakichś tam przyczyn chyba nie dojdzie do walki „Diablo” z Tańculą. No co, jeden diabeł się wycofał, ale my mamy u siebie jeszcze jednego diabła. Władca piekieł, nawet jak się już nie nazywa władcą piekieł, to jest dobry diabeł. Będzie mocno, myślę, że widzom by się spodobała walka Tańcula vs „Ferrari” – przekazał trener.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO